Praca FAKTURZYSTKA Łapczyca Firma "ROGALA" Ewelina Wójcik-Rogala i Jerzy Rogala spółka jawna

Miejsce pracy:
32-744 Łapczyca 581, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
wprowadzanie faktur do systemu komputerowego, wystawianie faktur, sporządzanie raportów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łapczyca

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bocheński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bochnia

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w biurze, wymagana aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, osoby nie uczące się, okres próbny 3 miesiące, kolejna umowa na czas okreslony z możliwością pracy stałej

Nazwa pracodawcy:
Firma "ROGALA" Ewelina Wójcik-Rogala i Jerzy Rogala spółka jawna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Grunwaldzka 59, 38-350 Bobowa, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: gorlicki

Gmina pracodawcy: Bobowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bobowa

Ulica pracodawcy: Grunwaldzka

Numer budynku pracodawcy: 59

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka