Praca FAKTURZYSTKA Jerzmanice-Zdrój kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Jerzmanice-Zdrój, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
1, Zbieranie zamówień na pieczywo.2. Wypisywanie faktur, dowodów dostaw.3. Wpinanie do teczek faktur, zestawień.4. Inne prace zlecone przez pracodawce.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jerzmanice-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: złotoryjski

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Data zakończenia pracy: 02.01.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: umiejętnośc obsługi komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

al. Miła 18, 59-500 Złotoryja, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: świadectwo ukończenia szkoły średniej

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: złotoryjski

Gmina pracodawcy: Złotoryja

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Złotoryja

Ulica pracodawcy: al. Miła

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy: Karta pracodawcy D135

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 29.09.2016

Podobne oferty pracy

MODELARZ ODLEWNICZY - od 1 850 PLN

Pomoc przy procesie produkcji zlewozmywaków granitowych, wytwarzanie form do wytrwarzania odlewów metodami specjalnymi.
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Sowia Wola (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa klientów, pozyskiwanie klientów, sprzedaż kredytów
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Głogów (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - od 13 PLN

przygotowywanie i sprzedaż posiłków, obsługa gości, dbanie o czystość pomieszczeń i urządzeń
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż artykułów spozywczych i przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Mosty (pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

malowanie, szpachlowanie, układanie płytek, układanie płyt karton - gips, itp
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Gończyce (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

KONSERWATOR TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Opolnica (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

Transport, dowóz towarów do klientów, firm wykonawczych oraz między oddziałami firmy
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

WOŹNA - SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

zgodnie z zajmowanym stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Żuromin (mazowieckie)

CZYSZCZENIE WAGONÓW, PRZEŁADUNEK I KONFEKCJONOWANIE TOWARÓW - od 13 PLN

czyszczenie wagonów, przeładunek i konfekcjonowanie towarów
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Siedlisko (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK SOCJALNY - od 2 000 PLN

praca socjalna
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Poniatowa (lubelskie)

POZOSTALI ROBOTNICY BUDOWLANI ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH I POKREWNI GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 1 000 PLN

Montaż płyt karton-gips, malowanie, gipsowanie, kładzenie paneli, tynkowanie, pomoc w wszelkich czynnościach porządkowych i dostosowanie się do czasu i miejsca pracy. Praca na terenie Częstochowy oraz na terenei całej Polski w zależności od zleceń.
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Częstochowa (śląskie)

KIEROWCA - od 2 000 PLN

Przewóz towarów budowlanych na terenie Łodzi i okolic, załadunek, rozładunek. Wymagane praw jazdy CE, mile widziane uprawnienia HDS.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Łódź (łódzkie)

WYBIJACZ ODLEWÓW - od 1 800 PLN

Wybijanie odlewów z form.
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Stalowa Wola (podkarpackie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Kłodzko (dolnośląskie)

UKŁADACZ PIZZY - od 2 700 PLN

układacz pizzy w pizzerii
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Głogów (dolnośląskie)

Sprzedaż towarów, obsługa kasy fiskalnej, metkowanie towarów, dbałość o porządek w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Przasnysz (mazowieckie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: obsługa maszyn typu: stębnówka, dwuigłówka, overlock. Pracodawca wymaga znajomości obsługi dwóch z trzech wyżej wymienionych maszyn. Szycie wyrobów własnych z dzianiny. Poszukiwane osoby z doświadczeniem w zawodzie szwaczki 3-5 lat.
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Łódź (łódzkie)

STAŻ - REFERENT - 997,4 PLN

pon- pt 7-15 DRUGI URZĄD SKARBOWY
kontakt przez PUP - 2015-12-31 - Opole (opolskie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY - od 15 PLN

aktywna, telefoniczna sprzedaż produktów z Indii, telefoniczne udzielanie klientom indyjskim informacji o produktach, obsługa firmowej poczty elektronicznej w języku angielskim i hindi
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KELNER/ KELNERKA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, wydawanie potraw
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Ruda Śląska (śląskie)

TYNKARZ 91A - od 1 100 PLN

tynkowanie, przygotowywanie podłoża, drobne prace pomocnicze, mieszanie tynków
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Chroboty (mazowieckie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

Pomoc w sprawowaniu opieki nad mieszkańcami, utrzymywanie czystości w pomieszczeniach mieszkalnych i ogólnodostępnych, dbanie o higienę mieszkańców, podawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Sieradz (łódzkie)

ŚLUSARZ GALANTERII METALOWEJ - od 1 850 PLN

oczyszczanie i spawanie konstrukcji metalowych
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Cyców (lubelskie)

prace porządkowe oraz pielęgnacyjne
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Jabłonna Lacka (mazowieckie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - do 2 000 PLN

Montowanie stolarki i paneli. Wykształcenie zasadnicze zawodowe, 2 lata doświadczenia.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Mysłowice (śląskie)

POZOSTALI ROBOTNICY PRZETWÓRSTWA SUROWCÓW ROŚLINNYCH - od 2 000 PLN

prace związane z produkcją pasz dla zwierząt gospodarskich
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Siemiatycze (podlaskie)