Praca ELEKTRYK Słubice Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital im. Proferora Zbigniewa Religii w Słubicach Sp. z o.o.

Nadoodrzańska 6, 69-100 Słubice, powiat: słubicki, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
montaż,konserwacja, naprawa instalacji elektrycznych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Słubice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: słubicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Słubice

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia SEP do 1 kV

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: prawo jazdy kat B

Nazwa pracodawcy:
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital im. Proferora Zbigniewa Religii w Słubicach Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach

Mickiewicza 3, 69-100 Słubice, powiat: słubicki, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: SKIEROWANIE DO PRACY

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: słubicki

Gmina pracodawcy: Słubice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Słubice

Ulica pracodawcy: Mickiewicza

Numer budynku pracodawcy: 3

Nazwisko osoby zgłaszającej: WALDEMAR TABORSKI

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*