Praca ELEKTRYK-ELEKTROMECHANIK-ELEKTRONIK (NR 0634) Bydgoszcz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tarpol Sp. z o.o.

Stanowisko: ELEKTRYK-ELEKTROMECHANIK-ELEKTRONIK (NR 0634)

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: montaż podzespołów, silników i przekładni, montaż i demontaż maszyn i urządzeń,

Data publikacji: 2016-02-05

Lokalizacja: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tarpol Sp. z o.o.

Królowej Jadwigi 4A lok. 4, 85-231 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
montaż podzespołów, silników i przekładni, montaż i demontaż maszyn i urządzeń,

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie 1850 zł + praemia uznaniowa

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK-ELEKTROMECHANIK-ELEKTRONIK (NR 0634)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: elektryk*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: znajomość elektroniki sprzętu komputerowego

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tarpol Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
P.W. TARPOL Sp. z o.o. ul. Królowej Jadwigi 4a/4, 85-231 Bydgoszcz.CV przesyłać na adres: biuro (at) tarpol.org

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Królowej Jadwigi

Numer budynku pracodawcy: 4A lok. 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*