Praca ELEKTRYK SAMOCHODOWY/ ELEKTROMONTER SAMOCHODOWY Żary Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej S.A. Żary

Stanowisko: ELEKTRYK SAMOCHODOWY/ ELEKTROMONTER SAMOCHODOWY

Wynagrodzenie: od 4 000 PLN

Zakres obowiązków: Naprawa samochodów ciężarowych i autobusów

Data publikacji: 2016-09-02

Lokalizacja: Żary (lubuskie)

Pracodawca: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej S.A. Żary

Miejsce pracy:
Okrzei 31-33, 68-200 Żary, powiat: żarski, woj: lubuskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK SAMOCHODOWY/ ELEKTROMONTER SAMOCHODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żary

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żarski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żary

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane doświadczenie zawodowe, znajomość samochodowej instalacji elektrycznej

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej S.A. Żary

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv i list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - ZŁOŻENIE CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: żarski

Gmina pracodawcy: Żary

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żary

Ulica pracodawcy: Okrzei

Numer budynku pracodawcy: 31-33

Profil działalności pracodawcy: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej PKS

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*