Praca ELEKTRYK / POMOCNIK ELEKTRYKA Elbląg kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
wykonywanie i konserwacja instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK / POMOCNIK ELEKTRYKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Elbląg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Elbląg

Zawód: elektryk budowlany

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: praktyka w zawodzie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Saperów 24, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: m. Elbląg

Gmina pracodawcy: Elbląg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Elbląg

Ulica pracodawcy: Saperów

Numer budynku pracodawcy: 24

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk budowlany

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

- obsługa klienta w sklepie spożywczym
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Mirzec (świętokrzyskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, sprzedaż usług restauracji.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Zamość (lubelskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W HODOWLI ZWIERZĄT - od 1 850 PLN

prace pomocnicze w hodowli zwierząt
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Bażyny (warmińsko-mazurskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

Prace ślusarskie dla klientów z Ukrainy, Rosji i Czech na terenie RP i UE
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Bytom (śląskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 1 850 PLN

instalacja systemów teletechnicznych, mile widziane doświadczenie zawodowe
kontakt przez PUP - 2015-05-19 - Wolsztyn (wielkopolskie)

PAKOWACZ BRYKIETU - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Kaszewiec (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO- PRACE INTERWENCYJNE - od 950 PLN

Transport leków i suplementów diety
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Gozdnica (lubuskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

obsługa magazynu
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Wiecanowo (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW RACHUNKOWOŚCI - 997,4 PLN

Specjalista do spraw rachunkowości
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Rzeszów (podkarpackie)

MENEDŻER SPRZEDAŻY - od 3 500 PLN

Menedżer Sprzedaży w dziale ogród. Wymagania: wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Zakres zadań: zarządzanie zespołem i organizacja pracy - sprawowanie dyżurów nad całym marketem.
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Nowy Sącz (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

1411U SPRZEDAWCA - SERWISANT - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Radom (mazowieckie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 2 000 PLN

analizowanie cen, warunków i terminów dostaw, wybór źródeł zaopatrzenia, negocjowanie ogólnych warunków dostaw, zamawianie potrzebnej ilości artykułów i czuwanie nad realizacją zamówienia
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

MANIKIURZYSTKA - od 2 016 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 875 PLN

pracownik biurowy - obsługa wspólnot mieszkaniowych
kontakt przez PUP - 2015-11-20 - Wojcieszów (dolnośląskie)

PRACOWNIK UBOJU DROBIU I OBRÓBKI POUBOJOWEJ - od 2 400 PLN

wykształcenie średnie, min. 1 rok doświadczenia na w/w stanowisku, znajomość języka ukraińskiego, dobra sprawność manualna, praca przy uboju drobiu i obróbka poubojowa (segregowanie, ważenie, porcjowanie).
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Świeca (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Sprzedaż towaru, zamawianie oraz magazynowanie produktów.
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Kosina (podkarpackie)

OPERATOR ZESTAWU IGŁOFILTROWEGO-PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - 1 750 - 2 100 PLN

obsługa zestwu igłofiltrowego, prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Głogów (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe na terenie gminy
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Chybie (śląskie)

ELEKTROMONTER URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH - od 2 100 PLN

montaż, konserwacja urządzeń dźwigowych
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 3 000 PLN

Szeroko rozumiane prace magazynowe.
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

PSYCHOLOG - od 2 000 PLN

Praca z uczestnikami CIS wykluczonymi społecznie, prowadzenie zajęć warsztatowych i porad indywidualnych mających na celu integrację społeczną.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Zdrowa (śląskie)

PRACOWNIK ROZKŁADAJĄCY TOWAR NA PÓŁKACH - od 875 PLN

Pracownik rozkładający towar na półkach
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Góra (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYN - 997,4 PLN

nauka obsługi maszyn tnących, belkujących, rozwłókniających tkaniny
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Nowy Dwór (pomorskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

kompleksowa obsługa klienta w zakresie sprzedaży oferowanych produktów z branży motoryzacyjnej, zapewnienie sprawnego funkcjonowania punktu sprzedaży, zapewnienie terminowiści dostaw
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Przeworsk (podkarpackie)

KELNER - od 1 850 PLN

kompleksowa obsługa konsumenta w zakładach gastronomicznych
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Osinów Dolny (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

Sprzątanie pomieszczeń
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO I PORTUGALSKIEGO - 25 - 35 PLN

Prowadzenie zajęć dydaktycznych w grupach osób dorosłych, dzieci oraz z kursantami indywidualnymi. Stosowanie nowoczesnych metod nauczania języka angielskiego i portugalskiego, w tym metody bezpośredniej. Dokonywanie wstępnego pomiaru umiejętności językowych kursantów (j. portugalskiego).
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Murownie, docieplanie budynków, elewacje, szalowanie, układnie kostki brukowej, sprzątanie placu budowy.
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Tuszyny (kujawsko-pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed