Praca ELEKTRYK / POMOCNIK ELEKTRYKA Elbląg kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
wykonywanie i konserwacja instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK / POMOCNIK ELEKTRYKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Elbląg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Elbląg

Zawód: elektryk budowlany

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: praktyka w zawodzie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Saperów 24, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: m. Elbląg

Gmina pracodawcy: Elbląg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Elbląg

Ulica pracodawcy: Saperów

Numer budynku pracodawcy: 24

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk budowlany

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OPIEKUN DZIECI I MŁODZIEŻY - 997,4 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Wałcz (zachodniopomorskie)

POMOC ROBOTNIK-OGRODNIK - od 1 100 PLN

Praca przy konsewracji budynku, utrzymanie porządku na zewnątrz zakładu, pielęgnacja zieleni, ogrodów i trawników.
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Lipniak (podlaskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

pomocnicze prace budowlane przy układaniu polbruku
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Kwidzyn (pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Recz (zachodniopomorskie)

KUCHARZ (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA/MAGAZYNIER - 2 775 - 3 493 PLN

Rozwożenie płyt i innych akcesoriów meblowych, pomoc przy załadunku i wyładunku. Kontakt mailowy lub telefoniczny. Oferta dostępna w sali D,F
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Wrocław (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie potraw
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Świętochłowice (śląskie)

ROBOTNIK MELIORACYJNY - od 1 850 PLN

Prace na urządzeniach melioracyjnych
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Kcynia (kujawsko-pomorskie)

KAMIENIARZ - od 2 000 PLN

wykonywanie elementów elewacyjnych i wykończeniowych z kamienia łupanego szliwowanego i łamanego.Wykonywanie kostek brukowych ,krawezników i innych elemnetów z kamienia wykorzytywanych do budowy drug
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Lututów (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów itp.
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

MOBILNY OPIEKUN KLIENTA - od 1 850 PLN

bieżąca obsługa klienta - doradztwo, sprzedaż, obsługa posprzedażowa, dokonywanie oględzin miejsc ubezpieczenia oraz szkód, ocena ryzyka ubezpieczanych obiektów w miejscu ubezpieczanego majątku , dostarczanie dokumentów do klientów oraz podmiotów współpracujących
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Poznań (wielkopolskie)

MŁODSZY INŻYNIER TESTÓW OPROGRAMOWANIA - od 3 000 PLN

Testowanie produktów tworzonych dla Klientów niezależnie oraz w ramach zakresu programu testowego; Utrzymanie wysokiego standardu tworzonego oprogramowania poprzez odpowiednie metodologie testowe; Wykorzystywanie różnych metod testowych w zależności od typu produktu; Przeprowadzanie testów zgodnie z dokumentacją dostarczoną przez Klienta; Efektywnie wykorzystanie narzędzi testowych oprogramowania, aby utrzymać i wdrożyć skrypty testowe; Wspiercie testów środowiskowych, aby zapewnić dostępność dla użytkowników.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Kraków (małopolskie)

GARMAŻER - do 1 850 PLN

LEPIENIE PIEROGÓW, PRZYGOTOWYWANIE FARSZÓW DO PIEROGÓW, NALEŚNIKÓW, PRZYGOTOWYWANIE SURÓWEK; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, MINIMUM 2 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE;
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

zapoznanie się z asortymentem przechowywanym w hurtowni, układanie towaru w/g terminów, przygotowanie towaru pod zamówienia, sprawdzanie pod wzgledem ilosciowym i jakościowym towarów od dostawców
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Kutno (łódzkie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa silników samochodowych,bieżąca obsługa samochodu,wymiana klocków samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Gorlice (małopolskie)

KUCHARZ - od 950 PLN

Samodzielne przygotowywanie posiłków, szybka i zorganizowana praca na kuchni, utrzymanie porządku w miejscu pracy, umiejętność pracy w zespole.
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Mielenko Drawskie (zachodniopomorskie)

DOZORCA - od 1 850 PLN

Utrzymanie porządku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach, wokół budynku oraz magazynie, sprzatanie obejścia, koszenie trawy, dbanie o rabaty kwiatowe, podcinanie i pielegnacja roślin, dozór i inne prace gospodarcze na terenie obiektu wskazane we wniosku.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Jodłówka (małopolskie)

UKŁADANIE I PAKOWANIE TOWARU W MAGAZYNIE, ZAŁADUNEK I ROZŁADUNEK
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Chełm (lubelskie)

SPRZEDAWCA (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Zabrze (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Słupno (mazowieckie)

STAŻ - KASJER- SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

pon- pt 9-17 lub 12-20 sob 9-17 lub 12-20 lub 14-22
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Opole (opolskie)

KONSERWATOR BUDYNKÓW I STANU TECHNICZNEGO POMIESZCZEŃ - 997,4 PLN

wykonywanie napraw i remonty bieżące pomieszczeń
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Zakrzówek (lubelskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

- bezusterkowe wykonywanie konstrukcji spawanych zgodnie z instrukcjami i dokumentacją techniczno - montażową, której opis często opracowany jest w jęz. angielskim,- konieczność współpracy w grupach posługujących się jęz. ukraińskim/białoruskim oraz konieczność składania raportów do osób bezpośrednio nadzorujących pracę.
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Pinczyn (pomorskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - KIEROWCA - 997,4 PLN

nabycie wiedzy z zakresu przepisów prawnych, podstaw towaroznawstwa, logistyki magazynowej, nabycie umiejętności kontaktu z klientami, zapoznanie z terenem - lokalizacja klientów, praca z urządzeniami magazynowymi
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 15,99 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK MELIORACJI - 997,4 PLN

prace melioracyjne
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Stara Góra (dolnośląskie)

Obsługa biura , pomoc w realizacji zadań związanych z działalnościa statutową stowarzyszenia
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Częstochowa (śląskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - 997,4 PLN

sprzedawca kasjerprzyjęcie towaru - pomocukładanie towarumetkowanie towaruukładanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - do 1 900 PLN

obsługa klienta, doswiadczenie pracy w handlu
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Gdańsk (pomorskie)