Praca ELEKTRYK (O) Wola Rzędzińska "NAFTOSERWIS" Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
33-150 Wola Rzędzińska, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Elektryk

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: żądanie pracodawcy

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wola Rzędzińska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarnów

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie średnie kierunkowe (elektyk, elektronik, automatyk przemysłowy), prawo jazdy kat B, mile widziane doświadczenie, mile widziana znajomość PLC, falowników, mile widziane świadectwo kwalifikacyjne SEP grupa I (uprawnienia elektryczne), umiejętność interpretacji schemarów elektrycznych, umiejętność obsługi urządzeń elektrycznych. Praca w Woli Rzędzińskiej w godz. 7.00-15.00; wynagrodzenie od 2000-3000zł brutto w okresie próbnym. Kontakt: "NAFTOSERWIS" Sp. z o.o., konieczny wcześniejszy kontakt e-mail: rekrutacja (at) naftoserwis.pl w tytule wpisać "elektryk CSP", ( rozmowy rekrutacyjne po 26.08.2016r.).

Nazwa pracodawcy: "NAFTOSERWIS" Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skiereowanie lub bezposrednio do pracodawcy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: Wczesniejszy kontakt e-mail, rozmowy po 26.08.2016r.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tarnowski

Gmina pracodawcy: Tarnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wola Rzędzińska

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 09.08.2016