Praca ELEKTRYK (NR 9441) Bydgoszcz "APD-SYSTEM" Patryk Domagała

85-008 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: Elektryk

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK (NR 9441)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Nazwa pracodawcy: "APD-SYSTEM" Patryk Domagała

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: apdsystem (at) gmail.com

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, lottomatusprawdzanie towaru pod względem ilościowym i jakościowym przy dostawach
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ELEKTROMECHANIK(NR 8546) - od 1 750 PLN

wykonywanie prac związanych z naprawą i konserwacją sprzętu elektromechanicznego
Jednostka Wojskowa 4224, Warsztaty Techniczne Bydgoszcz - 2015-11-06 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KASJER - SPRZEDAWCA(NR 3811) - od 1 850 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, obsługa sali sprzedażowej
VIVE PROFIT CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-05-31 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MŁODSZY REFERENT/ REFERENT - 997,4 PLN

Prace administracyjno-biurowe
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KONTROLER PRODUKCJI(NR 7876) - od 1 850 PLN

- kontrola jakościowa pracy pracowników - pomoc kierownikom produkcji w tłumaczeniu zadań produkcyjnych, wymogów produkcyjnych, instrukcji, obsługi urządzeń z języka polskiego na język ukraiński i odwrotnie - obsługa linii produkcyjnej
SERWIS-PERSONEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-03 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ŚLUSARZ-MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH (NR 1917) - od 13,5 PLN

montaż i naprawa urządzeń technicznych, montaż konstrukcji
SK-Work Sp. z o.o. - 2016-03-22 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PEDAGOG W ŚDS - 997,4 PLN

Opieka nad uczestnikami, pomoc w załatwianiu spraw osobistych i służbowych uczestników, organizowanie zajęć terapeutycznych dla uczestników, zapoznanie się z dokumentacją uczestników, pomoc w organizowaniu uroczystości wewnętrznych w placówce, nabywanie umiejętności pracy w zawodzie, diagnoza pedagogiczna funkcjonowania uczestników.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

NASTAWNICZY(NR 9060) - od 1 750 PLN

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:- nadzorowanie pracowników wykonujących roboty w podległym okręgu nastawczym,- prowadzenie dokumentacji w celu prowadzenia ruchu i ewidencjonowania pracy eksploatacyjnej na przydzielonym posterunku,- obsługa urządzeń w celu przygotowania drogi przebiegu,- obserwacja przejeżdżającego taboru kolejowego celem stwierdzenia nieprawidłowości zagrażających dalszej jeździe taboru oraz stwierdzenie końca pociągu.
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. - 2015-11-30 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY(NR 9445) - od 1 750 PLN

prace ogólnobudowlane, prace instalacji wod-kan
Zakład Usługowo-Remontowo-Budowlany Włodzimierz Warszawski - 2015-12-22 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - 11 - 13 PLN

liczenie asortymentu magazynowego i sklepowego za pomocą skanera.
kontakt przez OHP - 2016-02-18 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

HOSTESSA/HOST - od 17,52 PLN

promowanie produktów poprzez wręczanie upominków reklamowych klientów w punktach sprzedaży detalicznej.
kontakt przez OHP - 2016-01-08 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPAWACZ METODĄ MAG(NR 0644) - 3 000 - 3 500 PLN

prace spawalnicze (słupki, bariery, balustrady, bramownice, konstrukcje itp.)
ERPLAST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2016-02-05 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Sprzedaż artykułów spożywczych, rolnych, piwa, alkoholu, wykładanie towaru, utrzymacie czystości w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Pomoc w obsłudze klienta, obsłudze kasy fiskalnej, obsłudze terminala płatniczego.
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA(NR 7227) - od 1 850 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych, korytarzy, sanitariatów, mycie okien do 3M
Agencja Ochrony- P.U.H. "Votum" Lech Bączkowski - 2016-10-05 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

TELEMARKETER (NR 8029) - od 2 000 PLN

- wykonywanie połączeń do klientów Plusa- umawianie spotkań do salonów Plusa
Comtex Sp.z o.o. spółka komandytowa - 2016-11-14 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH(NR 6774) - od 1 850 PLN

wymiana oleju, wymiana klocków hamulcowych, naprawa zawieszenia, wymiana oponwynagrodzenie do uzgodnienia
Auto Mania Serwis s.c. Marian Ceglarek Beata Ceglarek - 2016-09-19 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OCHRONY(NR 1448) - 10 - 11 PLN

- ochrona obiektów handlowych na terenie Bydgoszczy- stawki: 10-11 zł netto/h- elastyczny grafik pracy
Solid Security Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2017-02-27 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

INŻYNIER PIERWSZEJ LINII WSPARCIA (NR 8991) - 1 750 - 3 700 PLN

Wsparcie klienta i pomoc w rozwiązywaniu podstawowych problemów w zakresie IT (pierwsza linia wsparcia), diagnozowanie zgłoszeń i ich rozwiązywanie, koordynowanie przyjętych zgłoszeń (przekazywanie ich do kolejnych linii wsparcia)
ATOS IT SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2015-11-25 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT DS. ZAKUPÓW - 997,4 PLN

Pomoc w pracy działu importu i zamówień krajowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA / MŁODSZY SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY REKLAM GOOGLE(NR 6440) - od 2 250 PLN

kontakt telefoniczny i mailowy z klientami biznesowymi w celu negocjowania i zawarcia umów na usługi internetowe Pracodawcy (sprzedaż)
SUNRISE SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-09-06 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA C+E (NR 6306) - od 1 850 PLN

Przewóz towarów na trasach międzynarodowych
Don Trucking Sp. z o.o. - 2016-08-31 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ŚLUSARZ-MONTER KONSTRUKCJI (NR 6298) - od 1 850 PLN

czytanie rysunku technicznego, przygotowanie elementów do dalszej obróbki, obsługa urządzeń pomiarowych, cięcie i kształtowanie prętów oraz łączenie ich metodą nitowania lub spawania, montaż konstrukcji
CENTRUM WSPÓŁPRACY ZE WSCHODEM LENEXPO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-28 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

księgowanie, kontakty z klientem, analiza rynku, analiza sytuacji u klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUN - 997,4 PLN

Pomoc w opiece nad dzieckiem do lat 3 realizując funkcję opiekuńczą oraz edukacyjną
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

NAUCZYCIEL ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO (5861) - od 1 850 PLN

wychowawca oddziału przedszkolnego (zerówka)
Szkoła Podstawowa Nr 56 - 2016-08-16 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

INŻYNIER WSPARCIA TECHNICZNEGO(NR 6057) - od 2 400 PLN

Wymagania:- znajomość języka angielskiego (B2+)- znajomość języków programowania (SQL, C#, jezyki skryptowe)- znajomość środowisk programistycznych/technologii Visual Studio, Visual Studio Online, TFS- znajomość HTML, CSS, XML, Xpath, XSLT lub innych pokrewnych technologii - doświadczenie w pracy z systemami wsparcia, bazami danych, systemami rejestracji oraz zarządzania błędami (VSO, Product Studio, Jirra)- podstawy obsługi systemów CMS, baz danych, systemów operacyjnych z rodziny Windows- umiejętność analitycznego myślenia, samodzielnego i kreatywnego rozwiązywania problemów- umiejętność profesjonalnego kontaktu z klientami oraz innymi działami firmy- zaangażowanie oraz umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
"SDL POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-23 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH-SPAWACZ(NR 0096) - od 3 000 PLN

wykonawstwo konstrukcji stalowych, montaż konstrukcji stalowych i obudów budynków i hal, prace ślusarskie, praca na wysokości powyżej 3mmiejsce pracy: teren kraju
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "TRAPEZ" s.c. Jerzy Wolnik, Jarosław Wolnik - 2016-01-11 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)