Praca ELEKTRYK Niepołomice Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "Juka" Pawłowski Józef, Pawłowska Elżbieta s.j.

Fabryczna 4, 32-005 Niepołomice, powiat: wielicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Montaż, instalacja urządzeń elektrycznych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + premie

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Niepołomice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wielicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Niepołomice

Zawód: technik elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Możliwość przyuczenia

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "Juka" Pawłowski Józef, Pawłowska Elżbieta s.j.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie, kontakt telefoniczny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: wielicki

Gmina pracodawcy: Niepołomice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Niepołomice

Ulica pracodawcy: Fabryczna

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Zawód wykonywany przez pracownika: technik elektryk*

Podobne oferty pracy

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

instalacje elektryczne, automatyka
Runoland Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.J. - 2016-02-01 - Góra (dolnośląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

segregacja makulatury (dokumentów) oraz ich niszczenie
DATA PROFESSIONAL Grzegorz Wrona - 2016-06-16 - Wieliczka (małopolskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

Wykonywanie usług z zakresu mechaniki samochodowej.
"Mat Pol" Mateusz Surówka - 2016-11-25 - Szczygłów (małopolskie)

SORTOWACZ - 12 - 14 PLN

Srtowanie folii odpadowej.
Przedsiębiorstwo Obrotu Surowcami Wtórnymi "EKO-SORT" - 2016-06-01 - Niepołomice (małopolskie)

ELEKTRYK - od 2 000 PLN

instalacje elektryczne plus prace na wysokości
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Lębork (pomorskie)

ELEKTRYK - od 2 300 PLN

ELEKTRYK
TABOR DĘBICA SP. Z O.O. - 2016-02-11 - Dębica (podkarpackie)

ELEKTRYK - od 2 400 PLN

- bieżąca naprawa instalacji i elektronarzędzi
P.W. VITROBUDOWA SP. Z O.O. - 2017-02-15 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

-przygotowanie oferty,-wystawianie polis,-archiwizacja dokumentów,-rozliczanie gotówki
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Wieliczka (małopolskie)

ELEKTRYK - od 11,5 PLN

wykonywanie instalacji zewnętrzych i wewnętrznych
Cagro Sp. z o.o. Zakład Instalacji Elektrycznych - 2016-01-27 - Radzionków (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

Pomoc kucharzowi w przygotowywaniu posiłków.
Restauracja "JOANNA" Joanna Fryca - 2016-08-25 - Niepołomice (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY ZAJMUJĄCY SIĘ SPRZĄTANIEM GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 1 850 PLN

PRACE PORZĄDKOWE - TEREN ŚWIATOWYCH DNI MŁODZIEŻY - BRZEGI
Firma Handlowo-Usługowa "MAG-POL" - 2010-06-10 - Marszowice (małopolskie)

ELEKTRYK - 2 500 - 4 000 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych, montaż sieci napowietrzny, budowa linii kablowych, montaż stacji transformatorowych, pomiary, badania elektryczne
"BARBARA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-21 - Ruda Śląska (śląskie)

KIEROWCA BUSA - od 12 PLN

Przewóz osób, utrzymanie czystości w busie.
Grzegorz Wincencik "CEZAR BUS" - 2016-05-19 - Czarnochowice (małopolskie)

INŻYNIER BUDOWNICTWA - BUDOWNICTWO OGÓLNE - 997,4 PLN

- udział w bieżącej działalności firmy,- udział w procesie wykonawczym inwestycji z zakresu budownictwa wielorodzinnego,- czynny udział w procesie nadzoru inwestycyjnego,- wykonywanie przedmiarów/ obmiarów/ zamawiania materiałów dudowlanych,- czynny udział w czynnościach odbiorowych poszczególnych etapów budowy,- pełnienie funkcji pomocnika kierownika budowy,- zapoznanie się ze strukturą organizacyjną przedsiębiorstwa branży budowlanej w zakresie planowania i realizacji przedsięwzięć budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Wieliczka (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, rozkładanie towaru
WOJTAN J.A. Piekło, A.K.Nowińscy Spółka Jawna - 2016-05-09 - Wola Batorska (małopolskie)

ELEKTRYK - od 2 500 PLN

prace związane z elektryką na budowie w Gliwicach
Przedsiębiorstwo ERGOPOL Sp. z o.o - 2016-03-22 - Katowice (śląskie)

MAGAZYNIER - od 2 300 PLN

Obsługa magazynu.
P.P.H.U. "WIGO" J. Brzezicki, M. Głuszkiewicz - 2016-08-11 - Niepołomice (małopolskie)

- prace elektryczne
EL-STAW Adam Stawiecki - 2016-10-18 - Siemiatycze (podlaskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM - od 1 300 PLN

Praca na produkcji.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Wieliczka (małopolskie)

ELEKTRYK - 997,4 PLN

1. Montaż przewodów elektrycznych.2. Montaż rozdzielnic elektrycznych.3. Montaż puszek podtynkowych.4. Montaż osprzętu.5. Kucie bruzd.6. Przygotowywanie pod instalację elektryczną.7. Przygotowywanie tras kablowych.8. Układanie przewodów elektrycznych.9. Nawiercanie tras kablowych.10. Prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Kiełpino (pomorskie)

Rozprowadzanie instalacji elektrycznej, naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń.
ZAKŁAD PRODUKCJI KONSTRUKCJI MOSTOSTAL w ROPCZYCACH Sp. z o.o. - 2016-07-28 - Ropczyce (podkarpackie)

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Warszawa (mazowieckie)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: bieżące naprawy i utrzymanie w ruchu urządzeń elektrycznych, nadzór nad sprawnością instalacji elektrycznej, udział w pracach remontowych i produkcyjnych; WYMAGANIA: wykształcenie w kierunku: elekryk, uprawnienia sepowskie urządzenia, instalacje, sieci elektroenergetyczne o napięciu zmianowym powyżej 1 kV, moga byc osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
"PLASTIMEX" Spółka z o.o. - 2016-04-28 - Psary (śląskie)

SERWISANT GAZOWYCH URZĄDZEŃ GRZEWCZYCH - od 2 000 PLN

Osoba zatrudniona na stanowisku swerwisanta gazowych urządzeń grzewczych będzie wykonywać naprawy i konserwacji gazowych urządzeń grzewczych do CWU i CO
Gromgaz Sp. z o.o. - 2016-03-15 - Niepołomice (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Obsługa magazynu
"Cedrob" S.A. - 2016-04-14 - Niepołomice (małopolskie)

MONTAŻ INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH, PODŁĄCZANIE URZĄDZEŃ, KONSERWACJA, SERWIS.
EXPO CODE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-07-14 - Rzeszów (podkarpackie)

ELEKTRYK - do 2 500 PLN

Cała elektryka w firmie.Jedna zmiana: od 8-16.
FHU ATUS Barnaś Leszek - 2016-08-25 - Sadkowa Góra (podkarpackie)

obsługa urządzeń i maszyn elektrycznych
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Prudnik (opolskie)

LAKIERNIK PROSZKOWY - 997,4 PLN

Zawieszanie elementów, nanoszenie farby proszkowej na elementy, kompletowanie i pakowanie zleceń.
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Niepołomice (małopolskie)

MONTER INSTALACJI - od 1 950 PLN

Montaż instalacji wentylacyjnych.
AXA-Serwis sp. z o.o. - 2016-03-15 - Targowisko (małopolskie)