Praca ELEKTRYK Lubań kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lubań, powiat: lubański, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
prace instalatorskie i montażowe przy urządzeniach i instalacjach elekektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: doposażenie stanowiska nr um 24/P/2015

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubań

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubański

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Elektryk* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, elektryczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Elektryka - uprawnienia SEP E do 1 kV

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Kierowca - prawo jazdy kat. B

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu

Lwówecka 10, 59-800 Lubań, powiat: lubański, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lubański

Gmina pracodawcy: Lubań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lubań

Ulica pracodawcy: Lwówecka

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015

Podobne oferty pracy

FORMIERZ WYROBÓW Z LPS - 997,4 PLN

zadania związane z produkcją wyrobów laminatowych; cięcie, szlifowanie, szpachlowanie, nakładanie warstw podziałowych, laminowanie, nakładanie żelkotu, polerowanie elementów
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Postomino (zachodniopomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - REFUNDACJA (TEREN POWIATU ŻAGAŃSKIEGO) - od 1 750 PLN

Rozbudowa bazy klienta, obsługa klientów; branża armatury sanitarnej
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Przemków (dolnośląskie)

INSTRUKTOR REKREACJI RUCHOWEJ - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Zakopane (małopolskie)

POMOC KUCHARZA - 997,4 PLN

Zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Nowogard (zachodniopomorskie)

ASYSTENT/ASYSTENTKA DZIAŁU MARKETINGU - 997,4 PLN

Udział w przygotowaniu zestawień i rejestrów, wsparcie realizacji projektów.
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Bochnia (małopolskie)

MŁODSZY ASYSTENT FIZJOTERAPII - 997,4 PLN

1. Praca z pacjentem (wykonywanie zabiegów).2. Prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów.3. Dbanie o czystość na stanowisku pracy.4. Stosowanie sie do zaleceń opiekuna stażu.
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Rzeszów (podkarpackie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

wykonywanie prac ślusarskich zgodnie z dokumentacją technologiczną, obsługa elektrnarzędzi, budowanie konstrukcji na pojazdach
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

HANDLOWIEC-SPRZEDAWCA - od 2 400 PLN

1.Poszukiwanie kontrahentów na terenie Chin I Polski2. Zawieranie umów handlowych za zgodą Zarządu3. Kontakt z kontrahentami chinskojęzycznych,4. Przygotowywanie raportów dla właścicieli na temat sprzedaży firmy
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK- OPERATOR MASZYN WŁÓKIENNICZYCH - od 1 850 PLN

Obsługa maszyny włókienniczej, naprawa maszyn, utrzymanie maszyn w ruchu.
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Częstochowa (śląskie)

OPIEKUN SALI ZABAW - 997,4 PLN

1. Zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.2. Opieka nad dziećmi bawiącymi się na sali.3. Organizacja czasu wolnego dla dzieci.4. Pomoc w organizowaniu przyjęć okolicznościowych.5. Sprzedaż artykułów spożywczych.6. Obsługa klienta i kasy fiskalnej.7. Utrzymanie stanowiska pracy w czystości.8. Inne czynności zlecone przez opiekuna stażu.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Łęczyca (łódzkie)

MŁODSZY PROGRAMISTA APLIKACJI - do 4 210,51 PLN

Zadania zawodowe:- programowanie w wybranym języku programowania;- opracowuje zadań projektowanej aplikacji w formie algorytmów, a następnie kodowanie przy pomocy odpowiedniego języka programowania;- przygotowanie dokumentacji technicznej do danej aplikacji.Dodatkowe zadania zawodowe:- podejmowanie działań koncepcyjnych oraz programistycznych przy tworzeniu systemów w wybranych językach, analiza wymagań podanych przez klienta, planowanie zadań i ocenianie podanych przez klienta i planowanie zadań i ocenianie.Kontakt z pracodawcą telefoniczny.Oferta pracy znajduje się w sali H
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Kurzętnik (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

1. Zapoznanie się z organizacją szkoły, przepisami BHP i Regulaminem Pracy.2. Omówienie zakresu zadań zawodowych.3. Przyjmowanie i rozdział korespondencji i rejestrowanie pism wychodzących i przychodzących.4. Obsługa urządzeń biurowych.5. Zakładanie i prowadzenie dokumentacji i rewidenci.6. Pisanie pism w edytorze tekstów, sporządzanie zestawień i raportów.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Somonino (pomorskie)

REFERENT KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

księgowanie dokumentów w programie księgowym
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - od 1 850 PLN

Uwaga! Oferta na stanowisko refundowane przez PUP, dla osób bezrobotnych w wieku do 30 lat, zarejestrowanych w PUP.Zakres obowiązków:wykonywanie rysunków technicznych i obliczeństatyczno-wytrzymałościowych elementów konstrukcji obiektów budowlanych i inżynieryjnych
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

NAUCZYCIEL NAUCZANIA POCZĄTKOWEGO - od 1 850 PLN

Realizacja programu nauczania, przygotowywanie lekcji, systematyczneocenianie i sprawdzanie prac uczniów.
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Wyszków (mazowieckie)

- przyjmowanie towaru- przygotowywanie towaru do sprzedaży- kontrolowanie jakości artykułów spożywczych- obsługa klientów- dokonywanie rozliczeń finansowych
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Pietrzykowice (śląskie)

MENEDŻER DZIAŁU TECHNICZNEGO - od 5 650 PLN

kontrola procesów maszyn i urządzeń wtryskowych, prowadzenie audtów, wewnetrzne zarzązanie zespołem techników, kontakt z zarzadem w j.koreańskim, kontaky z klientami w j. koreańskim; min.6 m-cy doświadczenia w pracy w firmie polsko-koreańskiej o profilu motoryzacyjnym; biegła znajomość j.koreańskiego w mowie i piśmie
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Strzelce Opolskie (opolskie)

WOŹNA - od 1 000 PLN

DBANIE O PORZĄDEK W KLASACH, NA KORYTARZACH, W SZATNI
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Skierniewice (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 1 200 PLN

pomoc w przygotowaniu posiłków tradycyjnej kuchni arabskiej, indyjskiej i bengalskiej. Dbanie o porzadek i higienę w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Płońsk (mazowieckie)

OSTRZARZ - od 1 008 PLN

ostrzenie pił
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK MYJNI SAMOCHODOWEJ - od 2 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Warszawa (mazowieckie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

oferta stażu dla posób po 29 rż.
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Olsztyn (śląskie)

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - 997,4 PLN

Technolog robót wykończeniowych w budownictwie
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Wieprzów Ordynacki (lubelskie)

SPRZEDAWCA X1 - do 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Chełmża (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Wykonywanie prac ogrodniczych, konserwatorskich, malarskich.
kontakt przez PUP - 2016-01-13 - Wyszogród (mazowieckie)

obsługa urządzeń biurowych, pisamnie pism, zszywanie akt spraw, porządkowanie archiwum zakładowego;
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)