Praca ELEKTRYK-KIEROWCA Lubawka kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Lubawka, powiat: kamiennogórski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie instalacji elektrycznych w budynkach i budowlach, wykonywanie instalacji zasilajacych budynki i budowle, naprawa i konserwacja urzadzeń i maszyn elektrycznych, obsluga samochodu ciężarowego do transportu materiałów i urządzeń

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK-KIEROWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubawka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kamiennogórski

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: kierowca kat.C

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
umiejętność kierowania samochodami osobowymi - prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: umiejętnośći elektryczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

Sienkiewicza 6a, 58-400 Kamienna Góra, powiat: kamiennogórski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z pup

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kamiennogórski

Gmina pracodawcy: Kamienna Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kamienna Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 6a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

POMOCNIK OPERATORA MASZYN DO PRODUKCJI OPAKOWAŃ Z PAPIERU I TEKTURY - do 2 100 PLN

odbieranie opakowani tektury z maszyny,układanie na paletach, foliowanie palet,przygotowywanie do zaladunku
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Będzin (śląskie)

ANALITYK BIZNESOWY - do 10 102 PLN

Zadania zawodowe: -Ustala wymagania procesów zarządzania w ramach projektu w celu zapewnienia lepszej przewidywalności;-ułatwia rozumienie potrzeb klienta i w jasny sposób przedstawia i tłumaczy je członkom zespołu projetowego, tak aby przygotowane rozwiązania były poprawne i zawierały niezbędne funkcjonalności;-określa cele biznesowe i możliwe rozwiązania ;-analizuje wymagania funkcjonalne i rozwija spójny zakres rozwiązań;-weryfikuje i waliduje wymagania;-przygotowywuje i utrzymuje dokumentację w określonym formacie.Miejsce pracy: Wrocław ul. WiśniowaKontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny oraz e-mail. Oferta znajduje się w sali: H
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Wrocław (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe na terenie Gminy
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Poczesna (śląskie)

KONTROLER JAKOŚCI WYROBÓW PRZEMYSŁOWYCH - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- rozładunek towarów,- kompletacja towarów,- etykietowanie towarów,- pakowanie i przepakowywanie towaru,- rozładunek asortymentu.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Zgierz (łódzkie)

CIEŚLA 162 - od 1 000 PLN

szalowanie ściań żelbetowych, stropów, fundamentów, wykonywanie tymczasowych obiektów drewnianych na placu budowy
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Korytów (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 200 PLN

praca fizyczna w tartaku i stolarni, obsługa maszyn, prace pomocnicze, prace montażowe
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Kruszewo (wielkopolskie)

STAŻ - REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

pon- pt 7-14.35 lub 10.25-18
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Opole (opolskie)

EKSPEDIENTKA - od 1 900 PLN

Dla osób do 30 roku życia:Sprzedaż klientom towarów, przyjęcie i wykładanie towarów na półki sklepowe, higiena sklepu.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Łódź (łódzkie)

HYDRAULIK - do 2 000 PLN

montaż instalacji wodno - kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

KIEROWNIK BIURA (73 DOF. DO 30RŻ) - od 2 000 PLN

Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem biura, tworzenie bazy klientów, prowadzenie korespondencji i redagowanie tekstów z firmami współpracujących.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Otwock (mazowieckie)

ROBOTNIK LEŚNY - do 1 850 PLN

prace uprzątające powierzchnie objęte pozyskiwaniem i zrywką drewna, prace przy ochronie i hodowli upraw leśnych
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Wilków (dolnośląskie)

GŁÓWNY MENAGER - od 3 000 PLN

zarządzanie produkcją, strategiczne zarządzanie firmą, tworzenie strategii rozwoju firmy, sprzedaż na rynku zorganizowanym, pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z kontrahentami, wystawianie faktur eksportowych
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Tomaszowo (lubuskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

staż w salonie fryzjerskim
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Ustroń (śląskie)

TRAKTORZYSTA - od 1 860 PLN

prace polowe sprzętem rolniczym
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Tragamin (pomorskie)

AUDYTOR ENERGETYCZNY - od 2 100 PLN

zgodny z oferowanym stanowiskiem. Wymagane wykształcenie wyższe - magisterskie inżynieryjne, doświadczenie min. 3 lata na stanowiskach związanych z zarządzaniem energią, analizą zużyciaenergii, poprawą efektywności energetycznej w zakładzie przemysłowym lub udokumentowane doświadczenie w wykonywaniu analiz dotyczących zużyciamediów energetycznych, wymagana wiedza techniczna dotycząca systemów ogrzewania, gorącej wody użytkowej, wentylacji, oświetlenia, sprężonego powietrza, ciepła technologicznego, chłodu technologicznego, znajomosc systemów pomiarowych mediów energetycznych ( energia elektryczne, gaz, ciepło, para itp. ), doświadczenie w pracy z urządzeniami pomiarowymi, rejestratorami parametrów i aytomatyką przemysłową, ukończone szkolenie z zakresu audytu energetycznego przedsiębiorstwa wg wymagań normy PN-EN 16247 ( wg. programu szkoleniowego realizowanego przez EnMS Sp. z o.o. )
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Mielec (podkarpackie)

SPRZEDAWCA (PO STAŻU) - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, sprzedaż towaru
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Boby-Wieś (lubelskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

obsługa klineta w zakresie usług fryzjerskich
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Leszno (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

program
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Krasnystaw (lubelskie)

KSIĘGOWY(J.UKRAIŃSKI) - od 3 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Warszawa (mazowieckie)

TELEMARKETER / PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 925 PLN

Telefoniczna prezentacja oferty, umawianie spotkań.
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Kalisz (wielkopolskie)

PRACOWNIK - PRODUKCJI - od 2 000 PLN

ostrzenie noży przemysłowych, obsługa szlifierki, odczyt dokumentacji technicznej, ustawianie odpowiednich parametrów, przyrządó, cztszczenie i konserwacja
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Zgierz (łódzkie)

KUCHARZ - do 2 500 PLN

Gotowanie zup, sosów, smażenie mięs, wyrób dań garmażeryjnych. Oferta dostępna w sali G, A. Oferta przeznaczona także dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności (wymagana sprawność ruchowa (manualna).
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Wrocław (dolnośląskie)

ELEKTRYK - 997,4 PLN

zapoznanie się obsługą urządzeń elektroenergetycznych w firmie
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Łuków (lubelskie)

MONTER MEBLI - 997,4 PLN

obsługa sprzętu do montazu: okeinarki, frezarki, wyrzynarki, wkrętarki; montaż szaf wnękowych; mocowanie wieszaków, zawiasów, uchwytów; łączenie gotowych elementów do ścian, regipsów i płyt wiórowych
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHNI - od 2 300 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR WIELOMASZYNOWY - od 1 750 PLN

Prace przy produkcji elementów do mebli (stelaże, mechanizmy do rozsuwania kanap, inne elementy metalowe)
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Krosno (podkarpackie)

Elektryk
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Częstochowa (śląskie)