Praca ELEKTRYK Jaczów kontakt przez PUP

Stanowisko: ELEKTRYK

Wynagrodzenie: od 1 900 PLN

Zakres obowiązków: -

Data publikacji: 2016-06-17

Lokalizacja: Jaczów (dolnośląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Jaczów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jaczów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: głogowski

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Piaskowa 1, 67-200 Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: głogowski

Gmina pracodawcy: Głogów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Głogów

Ulica pracodawcy: Piaskowa

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Podobne oferty pracy

KELNER - od 1 000 PLN

wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie w zawodzie kelner, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Zduny (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

roboty gospodarcze
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Odrzywół (mazowieckie)

KSIĘGOWY/A - od 2 000 PLN

OBSŁUGA KSIĘGOWA, SEGREGOWANIE, DEKRETOWANIE DOKUMENTÓWWYMAGANIAŚREDNIE, LUB WYŻSZE, OBSŁUGA KOMUTERA, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym, przygotowanie samochodu, sprawdzenie stanu technicznego pojazdu, nadzor nad załadunkiem
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Józefów (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsluga klienta , kasy fiskalnej, przyjmowanie towaru, odpowiednie eksponowanie, zamawianie towaru
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Mędrzechów (małopolskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - 997,4 PLN

Montowanie opraw oswietleniowych, montowanie osprzętu elektroinstalacyjnego, układanie przewodów w bruzdach, korytach, drabinkach, rurkach, układanie tras kablowych, koryt, rurek, stawianie słupów oświetleniowych i fundamentów, demontaże istniejących przewodów, koryt, rur, asystowanie przy wykonywaniu pomiarów obwodów elektrycznych, natężenia oświetlenia itp., asystowanie przy wykonywaniu dokumentacji powykonawczej, asystowanie przy wykonywaniu kosztorysów ofertowych. Wymagania: wykształcenie średnie lub zasadnicze zawodowe, kierunek elektryk, elektromonter, znajomość podstaw wykonywania prac na stanowisku elektromontera instalacji elektrycznych. Miejsce wykonywania pracy Rumia oraz pod adresem kontraktów realizowanych przez pracodawcę.
kontakt przez PUP - 2017-06-14 - Rumia (pomorskie)

ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI - od 1 850 PLN

czynności pomocnicze związane z zarządzaniem nieruchomością powierzoną przez zarządcę lub właściciela nieruchomości, dozór nad stanem technicznym urządzeń i instalacji obiektu budowlanego i jego otoczenia, współpraca z właścicielem przy realizacji zadań inwestycyjnych i remontowych
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Biała Podlaska (lubelskie)

LAKIERNIK WYROBÓW DRZEWNYCH - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Warszawa (mazowieckie)

ASYSTENT DS. PLANOWANIA PRODUKCJI I ZAOPATRZENIA - od 2 100 PLN

wprowadzanie dokumentacji do systemu. Obsługa systemu pod kątem zleceń produkcyjnych, kontakt z dostawcami, analiza danych.
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Rąbień (łódzkie)

POMOCNIK MŁYNARZA- DOŚWIADCZENIE 2 TYGODNIE - od 9 PLN

Pakowanie mąki, ładowanie palet, utrzymanie porządku w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWCA / MAGAZYNIER - od 2 057,97 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Branża hydrauliczna, przygotowanie towaru, zaąłdowanie, rozwożenie do sklepów.
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK NA LINII DO PRODUKCJI KOSZY DO ZMYWAREK - od 1 850 PLN

Układanie towaru na paletach, kontrola jakości produkowanych wyrbów, wykonywanie innych czynności związanych z produkcją koszy do zmywarek.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Kalisz (wielkopolskie)

RECEPCJONISTA - od 2 000 PLN

recepcjonista
kontakt przez PUP - 2017-07-04 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM - od 1 850 PLN

Pracownik produkcyjnyW pierwszej kolejności zostanie skierowana osoba odbywająca staż u tego pracodawcy
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Rynarzewo (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR MASZYN POLIGRAFICZNYCH - od 2 000 PLN

Obsługa maszyn do lakierowania i kaszerowania, przygotowanie i czyszczenie sit, kontrola jakości
kontakt przez PUP - 2017-05-24 - Nowy Sącz (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 900 PLN

Firma poszukuje do pracy kobiety w charakterze handlowca.Do obowiązków pracownika należy :-sprzedaż produktów bankowych-
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Wrzosowa (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Kierowca samochodu ciężarowego
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Wanaty (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami odzieży, w tym wietnamskimi, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KSIĘGOWA - od 1 000 PLN

x
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Białystok (podlaskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

prace porządkowe na placach gminnych, wokół obiektów użyteczności publicznej, wycinanie krzaków na drogach gminnych
kontakt przez PUP - 2017-07-13 - Jemielno (dolnośląskie)

GÓZD - POMOCNIK STOLARZA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-07-13 - Kuczki-Kolonia (mazowieckie)

MECHANIK MOTOCYKLOWY ( MOTYCYKLE ŻUŻLOWE) - od 1 850 PLN

wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych pojazdów jednośladowych oraz ich zespołów ( motocykle żużlowe)
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Wilkanowo (lubuskie)

KELNER - 997,4 PLN

d
kontakt przez PUP - 2017-06-14 - Skępe (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Hulcze (lubelskie)

STOLARZ - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Wierzchowiska Pierwsze (mazowieckie)

KELNER - od 2 200 PLN

praca w retauracji, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-05-11 - Wolsztyn (wielkopolskie)

wg wym. pracodawcy
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Rębków (mazowieckie)