Praca ELEKTRYK BUDOWLANY Strzelce Krajeńskie INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE ELEKTROMECHANIKA Ryszard Gębicz

Stanowisko: ELEKTRYK BUDOWLANY

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: instalacje elektryczne na budowie

Data publikacji: 2016-03-22

Lokalizacja: Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

Pracodawca: INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE ELEKTROMECHANIKA Ryszard Gębicz

11 Listopada 6, 66-500 Strzelce Krajeńskie, powiat: strzelecko-drezdenecki, woj: lubuskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK BUDOWLANY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Strzelce Krajeńskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: strzelecko-drezdenecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Strzelce Krajeńskie

Zawód: elektryk budowlany

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 24.03.2017

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy:
INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE ELEKTROMECHANIKA Ryszard Gębicz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: strzelecko-drezdenecki

Gmina pracodawcy: Strzelce Krajeńskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Strzelce Krajeńskie

Ulica pracodawcy: 11 Listopada

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy: montaż instalacji elektrycznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk budowlany