Praca ELEKTRYK-AUTOMATYK Starachowice kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Starachowice, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK-AUTOMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Starachowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starachowicki

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 9

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach

Radomska 76, 27-200 Starachowice, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: starachowicki

Gmina pracodawcy: Starachowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Starachowice

Ulica pracodawcy: Radomska

Numer budynku pracodawcy: 76

Profil działalności pracodawcy: Produkcja płytek ceramicznych.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

FRYZJER-STYLISTA - 997,4 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Krotoszyn (wielkopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Mysłowice (śląskie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - od 1 750 PLN

Trybowanie mięsa drobiowego, dbanie o porządek na stanowisku pracy, przestrzeganie przepisów HCCP
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Rydułtowy (śląskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

roboty budowlane, obsługa zagęszczarki
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Żywiec (śląskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 13 PLN

cięcie blachy, malowanie proszkowe mebli, obróbka mechaniczna elementów metalowych
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Koziegłowy (wielkopolskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - 997,4 PLN

Toaleta poranna i wieczorna, pomoc przy spożywaniu posiłków, organizacja czasu wolnego, pilnowanie czasu przyjmowania leków.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Borki Małe (opolskie)

INŻYNIER OPROGRAMOWANIA - od 8 000 PLN

TWORZENIE OPRAGROMOWANIA Z UWZGLĘDNIENIEM ZNAJOMOŚCI: 1. CROSS-KOMPILACJI, 2. JEZYKA C, 3. SYSTEMÓW WBUDOWANYCH, MIKROKONTROLERÓW, 4. SYSTEMÓW OPERACYJNYCH WBUDOWANYCH, 5. SYSTEMÓW CZASU RZECZYWISTEGO, 6. PODSTAW ARCHITEKTURY WZORCÓW PROJEKTOWYCH DLA SYSTEMÓW WBUDOWANYCH, 7. PODSTAW ELEKTRONIKI, PROTOKOŁÓW TRANSMISJI DANYCH, 8. TEST DRIVEN DEVELOPMENT, 9. OBSZAR PRZETWARZANIA SYGNAŁÓW,WYMAGANIA;WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE, ZNAJOMOŚĆ OPROGRAMOWNIA FAGA, BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO,
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KSIĘGOWY - STAŻ POWER II - 997,4 PLN

wg zakresu
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Warszawa (mazowieckie)

PSYCHOLOG - do 1 850 PLN

Prowadzenie czynności diagnostycznych mieszkanek domu, współudział przy sporządzaniu planu pracy przez opiekunów, terapeutów, systematyczna psychoterapia indywidualna z mieszkankami, udzielenie fachowej pomocy w zakresie prowadzenia terapii z mieszkankami. Przegotowanie i prowadzenie spotkań informacyjno - szkoleniowych, inne prace zlecone przez Dyrektora
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Izdebnik (małopolskie)

SZLIFIERZ KAMIENIA - od 1 200 PLN

Obsługa maszyny do grawerowania, poler grawerski.
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Słopsk (mazowieckie)

POMOCNIK MONTERA - od 1 850 PLN

praca na klatkach schodowych - tworzenie instalaci pionowych w budynkach, pociągnięcie kabli do internetu lub telewizji
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - 997,4 PLN

obsługa programu WF-MAG, zamawianie towaru, wprowadzanie towaru na stan, dystrybucja towaru, obsługa e-sklepu
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Lublin (lubelskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Gdańsk (pomorskie)

96U - LAKIERNIK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

pracownik biurowy
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Poznań (wielkopolskie)

DOSTAWCA PIZZY - od 13 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Warszawa (mazowieckie)

MURARZ/POMOCNIK MURARZA (90PJ) - od 2 000 PLN

Prace murarskie oraz pomocnicze na budowie.
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Otwock (mazowieckie)

GLAZURNIK - od 2 500 PLN

J/W
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Warszawa (mazowieckie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 1 900 PLN

Realizacja programowa w zakresie nauczania przedszkolnego.
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

DRÓŻNIK - od 1 850 PLN

skierowanie do pracy, dowód osobisty
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Żuromin (mazowieckie)

KONSERWATOR POWIERZCHNI PŁASKICH - SPRZĄTACZKA - od 1 750 PLN

Sprzątanie obiektu, dbanie o czystość i stan czyściw. Praca w Białymstoku
kontakt przez PUP - 2015-11-23 - Białystok (podlaskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Zamieście (małopolskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Przyjmowanie dokumentów od klientów i ich segregacja, obsługa urządzeń biurowych, ewidencja dokumentów w programach Buchalter i Symfonia. Sprawdzanie rejestru VAT
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Nowy Sącz (małopolskie)

POZOSTAŁY POMOCNICZY PERSONEL MEDYCZNY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Żuromin (mazowieckie)

STANOWISKO DS. INFORMACJI I WYREJESTROWAŃ WYDZ. EWID. I ŚWIADCZEŃ ST(FP) K - 997,4 PLN

zapoznanie się z przepisami prawa;zakładanie teczek aktami osobom zarejestrowanym;przekazywanie dokumentacji osób bezrobotnych do Składnicy Akt;pobieranie teczek potrzebnych pracownikom do weryfikacji dokumentów, w celu przeniesienia rejestracji osoby bezrobotnej do innego urzędu w związku ze zmianą zameldowania;wysyłanie decyzji osobom zarejestrowanym;układanie i archiwizowanie oświadczeń z kontami bankowymi osób bezrobotnych;wysyłanie pism do WUP, PUP, innych instytucji oraz osób bezrobotnych;przygotowywanie projektów pism;kserowanie dokumentów;kopertowanie dokumentów, adresowanie i przekazywanie do wysłania.
kontakt przez PUP - 2017-04-05 - Łódź (łódzkie)