Praca ELEKTRYK - AUTOMATYK Starachowice CERRAD Sp. z o. o.

Radomska 49B, 27-200 Starachowice, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
nadzorowanie pracy linii produkcyjnej pod względem elektroautomatycznym

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 500 - 4 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK - AUTOMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Starachowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starachowicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Starachowice

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 500 - 4 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, elektryczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat), elektryczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Doświadczenie zawodowe min. 1 rok

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: uprawnienia SEP do 1 kV

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Nazwa pracodawcy: CERRAD Sp. z o. o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: starachowicki

Gmina pracodawcy: Starachowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Starachowice

Ulica pracodawcy: Radomska

Numer budynku pracodawcy: 49B

Profil działalności pracodawcy: Produkcja płytek ceramicznych.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 04.08.2016