Praca ELEKTRONIK Koronowo Zakład Usługowo-Handlowy "Kontakt Automatik" Krzysztof Luboński

Aleje Wolności 1, 86-010 Koronowo, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
Automatyka przemysłowaBliższych informacji udziela pracodawca

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRONIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Koronowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bydgoski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Koronowo

Zawód: monter-elektronik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Monter-elektronik*

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: prawo jazdy według wskazanej kategorii

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
-Mile widziane prawo jazdy kat. B, -mile widziane doświadczenie zawodowe, -mile widziane kursy obsługi maszyn i urządzeń

Nazwa pracodawcy:
Zakład Usługowo-Handlowy "Kontakt Automatik" Krzysztof Luboński

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: bydgoski

Gmina pracodawcy: Koronowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Koronowo

Ulica pracodawcy: Aleje Wolności

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: monter-elektronik*