Praca ELEKTROMONTER TABORU SZYNOWEGO (NR 9509) Bydgoszcz KRISMAR Sp. z o.o. Sp. k.

Zygmunta Augusta 14, 85-082 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
-prace instalacyjne i montażowe, konserwacja remont maszyn i urządzeń elektrycznych w jednostkach taboru szynowego

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie od 1750 zł

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER TABORU SZYNOWEGO (NR 9509)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: elektromonter taboru szynowego

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Elektromonter taboru szynowego (wymagany staż - lata: 5)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: KRISMAR Sp. z o.o. Sp. k.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

11 Listopada 9, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
KRISMAR Sp. z o.o. Sp.k. ul. Zygmunta Augusta 14, 85-082 Bydgoszcz, tel. 603-111-326 w godz. 8.00-16.00, e-mail: biuro (at) krismar.biz

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Siedlce

Gmina pracodawcy: Siedlce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Siedlce

Ulica pracodawcy: 11 Listopada

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter taboru szynowego