Praca ELEKTROMONTER TABORU SZYNOWEGO Biskupice KRISMAR Sp. z o.o. Sp.K.

GŁÓWNA 45, 62-007 Biskupice, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie bieżących okresowych przeglądów technicznych oraz konserwacyjnych remontów instalacji oświetleniowej, grzewczej i sygnalizacyjnej oraz maszyn i urządzeń elektrycznych taboru kolejowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER TABORU SZYNOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Biskupice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: poznański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Pobiedziska

Zawód: elektromonter taboru szynowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: WÓZKI WIDŁOWE

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: doświadczenie - 5 lat

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: JĘZYK ROSYJSKI - biegła znajomość

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie na stanowisku elektromonter;

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: KRISMAR Sp. z o.o. Sp.K.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

11 LISTOPADA 9, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: zgłoszenia telefoniczne, e-mail, Godziny : 8-16

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Siedlce

Gmina pracodawcy: Siedlce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Siedlce

Ulica pracodawcy: 11 LISTOPADA

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter taboru szynowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 21.01.2016