Praca ELEKTROMONTER Skierniewice ARKOWAR SP. Z O.O.

., 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
PRACA PRZROZCIĄGANIEY PRZEBUDOWIE LINII KOLEJOWYCH/ROZCIĄGANIE KABLI,PODKOPY ITP./

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. godz

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skierniewice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Skierniewice

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Skierniewice

Zawód: elektromonter taboru szynowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: ARKOWAR SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Al. Niepodległości 7, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Skierniewice

Gmina pracodawcy: Skierniewice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Skierniewice

Ulica pracodawcy: Al. Niepodległości

Numer budynku pracodawcy: 7

Nazwisko osoby zgłaszającej: BOGUSŁAW SOBCZYK

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter taboru szynowego