Praca ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH Kamienna Góra kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Kamienna Góra, powiat: kamiennogórski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie różnego rodzaju intalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kamienna Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kamiennogórski

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.06.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

Sienkiewicza 6a, 58-400 Kamienna Góra, powiat: kamiennogórski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kamiennogórski

Gmina pracodawcy: Kamienna Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kamienna Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 6a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych

Podobne oferty pracy

AGENT OBSŁUGI PASAŻERSKIEJ - 1 850 - 2 400 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Szymany (warmińsko-mazurskie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Serafin (mazowieckie)

ROBOTNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 15 PLN

Ocieplanie budynków
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Skawa (małopolskie)

ROBOTNIK LEŚNY - 997,4 PLN

robotnik leśny
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Obóz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż, wykładanie i zamawianie towaru, krojenie wędlin, sera, mielenie mięsa, sprzątanie stanowiska pracy, drukwoanie ulotek promocyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Mysłowice (śląskie)

SPRZEDAWCA-FAKTURZYSTA - od 1 850 PLN

sprzedawca - fakurzysta
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Nowa Sól (lubuskie)

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER (Z) - do 1 850 PLN

obsługa klienta, sporządzanie ofert, wysyłanie ofert do klientów, pozyskiwanie klientów, wystawianie dokumentów sprzedaży, dbanie o porządek na półkach i w sklepie, przyjmowanie dostaw, wypakowywanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Zgłobice (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 000 PLN

Cięcie sadu, zbiór i sortowanie owoców, sadzenie i wiązanie drzewek, stawianie rusztowań, rozkładanie nawodnienia, formowanie drzew, szczepienie, przygotowanie gleby do uprawy, nawożenie
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Belsk Duży (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zapoznanie z przepisami BHP, poznanie asortymentu towarowego, przygotowanie towaru do sprzedaży, układanie towaru, sprawdzanie cen towaru, obsługa klienta, obsługa kart płatniczych, obsługa kasy, sprawdzanie faktur, przestrzeganie warunków sanitarnych, pomoc nabywcy przy wyborze produktu, dbanie o estetykę i czystość miejsca pracy.
kontakt przez PUP - 2015-11-13 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

PIEKARZ - STAŻ - 997,4 PLN

Oferta subsydiowana - oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy. ZAPOZNANIE SIĘ Z OBSŁUGĄ ZARABIACZA DO CIASTA, ZAPOZNANIE SIĘ Z OBSŁUGĄ MASZYN DO WYPIEKU PIECZYWA CUKIERNICZEGO I WAFLI, POMOC PRZY WYPIEKU PIECZYWA CUKIERNICZEGO I WAFLI, POMOC PRZY NADZIEWANIU WAFLI
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Głogówek (opolskie)

POMOCNIK DEKARZA - od 1 850 PLN

praca na wysokościcah jako pomocnik dekarza, doświadczenie jako pomocnik dekarza
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Wierchlesie (opolskie)

FRYZJER MĘSKI - 997,4 PLN

ZGODNIE Z PROGRAMEM
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Białobrzegi (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

bieżące prace mające na celu utrzymywanie porządku i czystości na terenie gminy, obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego w pracy , wykonywanie prac naprawczych , pielęgnowanie zieleni na terenie gminy
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Szczucin (małopolskie)

OPERATOR ZGRZEWAREK - od 14 PLN

Wymagania pracodawcy: doświadczenie zawodowe zdobyte w firmie produkcyjnej o profilu metalowym. Znajomość rysunku technicznego. Chęc nauki i przyoczenia do zawodowu. Dyspozycyjność. Dodatkowe uprawnienia: uprawnienia energetyczne do 1 KV ekploatacyjne
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Bytów (pomorskie)

GEODETA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

Pracownik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Koniecpol (śląskie)

MENEDŻER/ANIMATOR - do 1 850 PLN

Zarządzanie salą zabaw dla dzieci, koordynacja pracy animatorów i personelu, organizacja imprez urodzinowych i okolicznościowych, profesjonalna i rzetelna obsługa klientów oraz pozyskiwanie nowych klientów, promocja sali zabaw
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych, przyjmowanie korespondencji, wysyłanie korespondencji, prowadzenie rejestru wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej, pomoc w redagowaniu pism wychodzących, telefonicznma obsługa osób zainteresowanych, zakładanie teczek spraw,wkładanie korespondencji oraz zwrotek
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Cieszyn (śląskie)

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Poddębice (łódzkie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - od 1 850 PLN

sadzenie drzewek, krzewów, kwiatów, czynności pielęgnacyjne, nasadzenia krzewów zimozielonych, odchwaszczanie ciągów pieszych i jezdni przy krawędziach oraz orpsyki pielęgnacyjne roślin, grabienie skoszonej trawy, przycinka żywopłotów, krzewów, usuwanie spadających liści, przygotowanie terenu do okresu zimowego, formowanie koron drzew i usuwanie suchych gałęzi, posypywanie materiałami uszorstniającymi zapobiegającymi skutkom gołoledzi i śliskości na dojściach i dojazdach do budynków
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Dębno (zachodniopomorskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 1 850 PLN

murowanie, tynkowanie ścian
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Prosienica (mazowieckie)

FREZER - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Bochnia (małopolskie)

118U - POMOC NAUCZYCIELA - od 1 850 PLN

wspomaganie pracy nauczyciela prowadzącego
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Radom (mazowieckie)

PARKINGOWY - 997,4 PLN

według harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Ustrzyki Dolne (podkarpackie)

DRUKARZ-WYKONAWCA ETYKIET WYKOŃCZENIOWYCH - od 1 850 PLN

Wykonywanie etykiet, obsługa drukarki termotransferowej.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Łódź (łódzkie)

STARSZY KONSULTANT DS. SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH - od 10 000 PLN

Bezposredni kontakt z członkami zespołów informatycznych i serwisowych z Indii. Wdrożenie i nadzorowanie wdrażania systemów informatycznych
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Łódź (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 850 PLN

Prace pilęgnacyjne w sadzie, przygotowanie owoców do sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Kozietuły (mazowieckie)

MECHANIK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU - od 2 100 PLN

Naprawa, konserwacja, przeglądy maszyn i urządzeń. Praca w systemie 3-zmianowym w przedziale czasowym: 6-14, 14-22, 22-6. Zgłoszenia osobiste do pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Łódź (łódzkie)