Praca ELEKTROMONTER (ELEKTRYK) ZAKŁADOWY Wróblew kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wróblew, powiat: sieradzki, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Konserwacja instalacji, diagnoza stanu technicznego silników elektrycznych, wykonywanie drobnych prac montersko ślusarskich sprzętu elektrycznego

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER (ELEKTRYK) ZAKŁADOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wróblew

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sieradzki

Zawód: elektromonter (elektryk) zakładowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 23.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Plac Wojewódzki 3, 98-200 Sieradz, powiat: sieradzki, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: sieradzki

Gmina pracodawcy: Sieradz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sieradz

Ulica pracodawcy: Plac Wojewódzki

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: produkcja i przetwórstwo mięsa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter (elektryk) zakładowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM - od 1 750 PLN

WYKONYWANIE PRZEWOZU ŁADUNKÓW RÓŻNEGO RODZAJU WG WYMOGÓW ZLECENIA I CMR, ROZMIESZCZANIE ŁADUNKU ORAZ ZABEZPIECZENIE ZGODNE ZE STAWIANYMI WYMOGAMI DOT. ŁADOWNOŚCI, DOKŁADNOŚĆ W SPRAWDZANIU DOKUMENTACJI, PROWADZENIE EWIDENCJI CZASU PRACY, DETERMINACJA, DYSPOZYCYJNOŚĆ, RZETELNOŚĆ, TERMINOWOŚĆ;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, PRAWO JAZDY KAT B., CE, KWALIFIKACJA WSTĘPNA DLA KIEROWCY C, 6 LAT DOŚWIADCZENIA W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM, ZNAJOMOŚĆ PRAWA W ZAKRESIE ODPRAW CELNYCH (WSCHÓD), BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ J.ROSYJSKIEGO (ZE WZGLĘDU NA PLANOWANIE TRASY W KIERUNKU WSCHODNIM - UKRAINA, BIAŁORUŚ, ROSJA), PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ J.ANGIELSKIEGO
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POKOJOWA - 1 850 - 2 500 PLN

Segregacja pościeli, składanie łóżek, sprzątanie pokoi
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Mielno (zachodniopomorskie)

BARISTA-REF 30- - od 1 850 PLN

wz
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Białystok (podlaskie)

MALARZ BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Malarz budowlany
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Lewin Brzeski (opolskie)

INŻYNIER WSPARCIA KLIENTA - od 7 500 PLN

Praca dla międzynarodowych klientów w ramach zespołu lub innych zespołów Cisco polegająca na rozwiązywaniu problemów i ulepszaniu przyszłych produktów pod nadzorem inżynierów starszych stopniem w obszarze bezpieczeństwa sieci. Rozwiązywanie zgłoszonych problemów sieciowych oraz produktów w obszarze bezpieczeństwa o średniej złożoności.
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK KUCHNI - od 500 PLN

wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie w przygotowywaniu potraw kuchni wietnamskiej, umiejętności gotowania po wietnamsku
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Krotoszyn (wielkopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

prace porządkowe przy drogach powiatowych
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Końskie (świętokrzyskie)

SPECJALISTA DS. ROZWOJU OPROGRAMOWANIA - od 1 300 PLN

dostosowywanie i rozwój oprogramowania tworzonego przez firmę, komunikowanie się z użytkownikami programu z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Nowej Zelandii, RPA, Ukrainy ect.; analiza wymagań klientów pod kątem zrozumienia procedur obsługi, konfiguracji i utrzymania funkcjonalności programów;
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Opole (opolskie)

KIEROWNIK BIURA - od 2 700 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Białystok (podlaskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Oborniki (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Bełżyce (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

Sprzatanie pomieszczeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Zgierz (łódzkie)

Sprzedaż artykułów spożywczo-przemysłowych, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Żelków-Kolonia (mazowieckie)

STOLARZ - od 2 800 PLN

pasaowanie elelmentów meblowych, nawiercanie elementów meblowych, skręcanie elelmentów meblowych
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Puńców (śląskie)

KONSTRUKTOR TECHNOLOG(NR 7254) - od 1 850 PLN

- projektowanie zjeżdżalni ze stali nierdzewnej- tworzenie dokumentacji technicznej (pliki na laser dwg, dxf)- nadzór konstrukcyjny i technologiczny nad produkowanymi zjeżdżalniami1/2 etatu
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - od 1 850 PLN

Przyjmowanie i wydawanie artykułów technicznych zgodnie z obowiązującymi dokumentami, prowadzenie kartotek magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Łobżenica (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa mechaniczna samochodów osobowych
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Spławy Pierwsze (lubelskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - do 1 900 PLN

Prace związane z hodowlą ślimaków
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Surminy (warmińsko-mazurskie)

MONTER REKLAM - od 2 751,59 PLN

montaz reklam
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Lubin (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków, kontrola dostaw, utrzymanie stanowiska pracy w czystości
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Bogacica (opolskie)

TYNKARZ K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Piastów (mazowieckie)

MECHANIK - od 1 900 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Lipka (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fisklanej
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac ogrodniczych
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Słupsk (pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 12 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Warszawa (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODOWY/ TECHNIK GTO RPO - od 1 850 PLN

Mechanika samochodowa, ustawienia geometrii pojazdów samochodowych, serwis i biezące naprawy.
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Transport towarów na terenie U.E.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Damasławek (wielkopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed