Praca ELEKTROMONTER Bielawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Bielawa, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Montaż złącz kablów; skręcanie obudowy złączy; wyposażenie części elektrycznej złącza.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bielawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dzierżoniowski

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 25.04.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie zasadnicze zawodowe o kierunku elektromonter lub wykształcenie min. podstawowe + 6 miesięcy doświadczenia na stanowisku elektromontera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

Rynek 27, 58-200 Dzierżoniów, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie do pracy.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: dzierżoniowski

Gmina pracodawcy: Dzierżoniów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dzierżoniów

Adres strony pracodawcy: www.firmaelmont.pl

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 27

Profil działalności pracodawcy: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych