Praca ELEKTROMONTER kontakt przez PUP

Stanowisko: ELEKTROMONTER

Wynagrodzenie: od 40 PLN

Zakres obowiązków: praca w zawodzie, kontrakt w Niemczech

Data publikacji: 2016-06-20

Lokalizacja: ##miejscowosc## ()

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Niemcy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 40 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: około 10,40 E brutto /h

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER

Data zakończenia pracy: 01.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile znajomość j. niemieckiego

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

PAKOWACZ RĘCZNY/STAŻ - 997,4 PLN

spakowanie danego asortymentu w opakowania jednostkowe i zbiorcze zgodnie ze specyfikacją
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Poniatowa (lubelskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Gdańsk (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

wsparcie pracowników w działaniach marketingowych, przygotowywanie wstępnych ofert dla klientów, przygotowywanie korespondencji, obsługa urządzeń biurowych, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA ZAOPATRZENIOWEC - 997,4 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, zamawianie towaru, układanie towaru na półkach 8.00-16.00
kontakt przez PUP - 2017-04-26 - Brudzeń Duży (mazowieckie)

PRASOWACZ - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- podstawowa nauka obsługi maszyn: wytwornic pary, stołów prasowalniczych,- nauka prasowania przemysłowego,- nauka prasowania międzyoperacyjnego (żakiet i sukienka),- rozprasowanie szwów, zaszewek, ekspresów,- zaprasowanie obłożeń, kieszeni,- oprasowanie kuli rękawa i kołnierza,- uprasowanie podszewki.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Zgierz (łódzkie)

FRYZJER (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

SPRZEDAWCA W SKLEPIE SPOZYWCZO-PRZEMYSŁOWYM
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Piła (wielkopolskie)

ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

montaż instalacji elektrycznych, montaż sieci kablowych i rozdzielnic
ZTE SETECH SEBASTIAN SZCZYRBA - 2016-10-27 - Ruda Śląska (śląskie)

MENEDŻER DZIAŁU JAKOŚCI - od 5 000 PLN

Koordynacja pracy zespołu odpowiedzialnego za zapewnienie jakości na wszystkich etapach procesu produkcyjnegoNadzór i kontrola nad dokumentacją z zakresu zarządzania jakościąKoordynacja, monitorowanie i analiza spraw związanych z rozpatrywaniem i załatwianiem reklamacji dot. jakości produkowanych wyrobówudział we wdrażaniu nowych wyrobów pod kątem spełnienia wymagań jakościowychwspółpraca z dostawcami, odbiorcami i podwykonawcami w zakresie jakości usługodpowiedzialność za system wewnętrznych i zewnętrznych audytów jakości
kontakt przez PUP - 2017-06-19 - Cieszyn (śląskie)

PRACOWNIK MYJNI - od 925 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

KELNER/RECEPCJONISTA - od 2 000 PLN

- obsuga gości hotelowych,- obsługa recepcji i restauracji,- sporządzanie dokumentacji hotelowej,- rozliczenie pobytu gości,- przygotowanie i koordynacja imprez okolicznościowych,- obsługa eventów i bankietów,- kontrola rezerwacji
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Wartosław (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Biały Bór (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER ZWIERZĄT (GROOMER) - od 1 750 PLN

pielęgnacja zwierząt
kontakt przez PUP - 2015-11-17 - Puck (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - do 2 000 PLN

PRZYGOTOWYWANIE POSIŁKÓW DO SPRZEDAZY
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Trzcianka (wielkopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

proste prace fizycne, pomocnicze prace galwanizacyjne
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Bytom (śląskie)

POMOC KSIĘGOWEJ ( STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż.) - 997,4 PLN

Nauka prowadzenia książki przychodów i rozchodów i inne
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ (STAŻ) - 997,4 PLN

osoby zarejestrowane z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Warszawa (mazowieckie)

ASYSTENT SPEDYTORA - od 2 000 PLN

pomoc spedytorowi w transporcie międzynarodowym przy kontaktach ,rozmowy, tłumaczenie dokumentów z jezyka polskiego na język rosyjski i jezyk ukraiński oraz w kierunku odwrotnym
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Zielona Góra (lubuskie)

MALARZ-SZPACHLARZ - od 2 000 PLN

malowanie, szpachlowanie
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Oborniki (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

Pozyskiwanie nowych odbiorców owoców i warzyw z Kazachstanu i Ukrainy
kontakt przez PUP - 2017-06-14 - Grójec (mazowieckie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - do 1 850 PLN

cieśla
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

wg stanowiska i programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Bielsk Podlaski (podlaskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Kraków (małopolskie)

FRONTEND DEVELOPER - od 1 000 PLN

Tworzenie stron WWW, aplikacji WEBowych, aplikacji mobilnych. Wymagane wykształcenie wyższe informatyczne, doświadczenie na stanowisku, programowanie w technologi PHP, HTML, XHTML, CSS3, JQuery, Java Script, Znajomość CMS Worldpress, j. angielski - komunikatywny
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Mysłowice (śląskie)

PRACOWNIK HALI - KASJER - od 2 200 PLN

obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN SZTANCUJĄCYCH TEKTURĘ FALISTĄ - od 2 500 PLN

operator maszyny sztancującej tektury falistej
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Sady (wielkopolskie)