Praca ELEKTROMECHANIK SPRZĘTU GOSPODARSTWA DOMOWEGO Stalowa Wola kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Naprawa sprzętu AGD

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK SPRZĘTU GOSPODARSTWA DOMOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stalowa Wola

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: stalowowolski

Zawód: elektromechanik sprzętu gospodarstwa domowego

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.01.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, elektryczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe, mechaniczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe 4-letnie, mechaniczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe 4-letnie, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane wykształcenie: min. średnie zawodowe elektryczne, elektroniczne, mechaniczne.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Dmowskiego 8, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Należy zgłosić się po skierowanie do swojego doradcy klienta.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: stalowowolski

Gmina pracodawcy: Stalowa Wola

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Stalowa Wola

Ulica pracodawcy: Dmowskiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik sprzętu gospodarstwa domowego

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ASYSTENTKA ZARZĄDU - od 2 060 PLN

prowadzenie biura, księgowanie faktur, obsługa klientów itp.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Głogów (dolnośląskie)

PRACE ANALITYCZNE W ZAKRESIE WEALTH MENAGEMENT W OBSZARZE IT - do 15 PLN

Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia do czynności związanych z analizą globalnej branży wealth Menagment pod kątem rozwiązań IT, trendów ewolucji wymagań klientów. przygotowywanie opracowań odnośnie branży welth managment dla poszczegolnych krajów oi porównanie roóznic pomiędzy krajami ( Azja, Europa, USA).Miejsce pracy: wrocław ul. Podwale Kontakt z pracodawcą: telefoniczny, elektroniczny Oferta w sali: H
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Kwidzyn (pomorskie)

OPERATOR SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - od 1 850 PLN

obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Ciechanów (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - od 2 500 PLN

sprzątanie lokali, domów mieszkalnych oraz pobudowlanych
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Konstancin-Jeziorna (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Przyjmowanie , wydawanie materiałów z magazynu
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Nowy Sącz (małopolskie)

KUCHARZ KUCHNI HINDUSKIEJ - od 2 400 PLN

Przygotowywanie dań kuchni hinduskiej zgodnie z recepturami, dbanie o magazyn i czystość w kuchni, oraz o higienę i jakość produktów
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Lublin (lubelskie)

KIEROWCA C+E - od 5 645 PLN

międzynarodowy transport drogowy towarów
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Mława (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Przyjęcie dostaw towaruWyeksponowanie towaru na ladach chłodniczychObsługa klientaObsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Daleszyce (świętokrzyskie)

BLACHARZ - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Sławno (zachodniopomorskie)

1028U - SZWACZKA - 997,4 PLN

skierowanie
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Radom (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 2 000 PLN

uczestnictwo w targach edukacyjnych, obsługa portali społecznościowych, nawiązywanie współpracy z przedsiębiorcami, bieżące sprawy administracyjne
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Bielsko-Biała (śląskie)

POMOCNIK LAKIERNIKA SAMOCHODOWEGO - SĘKOCIN NOWY - od 3 000 PLN

przygotowywanie samochodów do lakierowania, polerowanie, praca 48 godz./tyg. od poniedziałku do piątku w godz. 6-14; 14-22
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Sękocin Nowy (mazowieckie)

DOZORCA - PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

- DBANIE O UTRZYMANIE ŁADU I PORZĄDKU NA TERENIE PRZEDSIĘBIORSTRWA I PRZED BRAMĄ,- OPIEKA NAD BEZPIECZEŃSTWEM BUDYNKÓW I SPRZĘTU ZNAJDUJĄCEGO SIĘ NA PLACU- DROBNE NAPRAWY- UTRZYMANIE W CZYSTOŚCI CHODNIKÓW, TRAWNIKÓW, OTOCZENIA BUDYNKÓW, KOSZENIA TRAWY,- KONTROLA WEJŚĆ I WYJŚĆ PRACOWNIKÓW I GOŚCI
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

KASJER/ SPRZEDAWCA (GIERAŁTOWICE) - do 1 850 PLN

Wykształcenie min. gimnazjalne, doświadczenie: mile widziane; zakres obowiązków: obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, obsługa stanowiska mięso i wędliny, zarządzanie towarem, dbanie o czystość, obsługa klienta zgodnie z zasadami firmy; dwie zmiany, miejsce pracy: Gierałtowice;
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Gierałtowice (śląskie)

ELEKTROMECHANIK - od 2 600 PLN

Remont i utrzymanie ruchu urządzeń produkcyjnych
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Kraków (małopolskie)

DOZORCA, POZOSTALI PRACOWNICY OCHRONY OSÓB I MIENIA - od 1 850 PLN

Dozorowanie, ochrona wskazanych obiektów
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Sucha Beskidzka (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami odzieży, w tym wietnamskimi, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

Sprzątanie terenów zielonych Spółdzielni, klatek schodowych, mycie okien, grabienie liści, dbanie o porządek terenów zielonych.
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

1407U ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Radom (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 000 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

Spedytor, organizowanie rozładunków i załadunkóww, rozliczanie kierowców, kontakt z klientem
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Wieliczka (małopolskie)

PRACOWNIK DO SPRAW UBEZPIECZEŃ - od 2 000 PLN

obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Biłgoraj (lubelskie)

KONSERWATOR - od 1 850 PLN

konserwator - prace techniczne
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Gdańsk (pomorskie)

STAŻ - DEKARZ - 997,4 PLN

pon- pt 7-15
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Zawada (opolskie)