Praca ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH Ostróda Zakład Mechaniki Pojazdowej Andrzej Rochniński Ostróda

Stanowisko: ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: elektromechanik

Data publikacji: 2016-06-14

Lokalizacja: Ostróda (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: Zakład Mechaniki Pojazdowej Andrzej Rochniński Ostróda

Stefana Jaracza 2, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostróda

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostródzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ostróda

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie zawodowe konieczne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy:
Zakład Mechaniki Pojazdowej Andrzej Rochniński Ostróda

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: podanie o pracę

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: ostródzki

Gmina pracodawcy: Ostróda

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostróda

Ulica pracodawcy: Stefana Jaracza

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: wg GUS od 14.12.1995

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik pojazdów samochodowych*