Praca ELEKTROMECHANIK Jędrzejów VAN PUR Sp. akcyjna

Strażacka 1, 28-300 Jędrzejów, powiat: jędrzejowski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Znajomość podstaw mechaniki, technologii materiałów, układów przeniesienia napędów, umiejętność posługiwania się narzędziami.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jędrzejów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jędrzejowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jędrzejów

Zawód: mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Książeczka zdrowia SANEPID

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: czytanie rysunków technicznych

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych

Nazwa pracodawcy: VAN PUR Sp. akcyjna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

Cybernetyki 7, 02-677 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: e-mail

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Cybernetyki

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

Zawód wykonywany przez pracownika: mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych