Praca ELEKTROMECHANIK Elbląg kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
montaż sprzętu elektronicznego, zapoznanie się z pracą w firmie i samodzielne wykonywanie montażu,godz. pracy 10.00-18.00

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Elbląg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Elbląg

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Saperów 24, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: m. Elbląg

Gmina pracodawcy: Elbląg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Elbląg

Ulica pracodawcy: Saperów

Numer budynku pracodawcy: 24

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KELNER/KA/DOPOSAZENIE/16/5506 - od 1 850 PLN

obsługa klientów, kasy fiskalnej, obsługa bufetu, nakrywanie do stołu
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KONSERWATOR - od 925 PLN

Drobne remonty i koserwacja, porządek na zewnątrz budynków.
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Bochnia (małopolskie)

KIEROWCA C+E - od 2 000 PLN

wykonywanie obowiązków kierowcy sam. ciężarowego
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Uniejowice (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

utrzymanie porządku i czystości
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Lubrza (lubuskie)

SEKRETARKA/ASYSTENTKA - od 2 000 PLN

- Obsługa recepcji i centrali telefonicznej oraz urządzeń biurowych,- organizacja pracy i prawidłowe funkcjonowanie biura,- zarządzanie obiegiem dokumentów oraz informacji wewnątrz firmy,- obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej ( w tym przesyłki kurierskie), dekretowanie poczty do poszczególnych komórek- prowadzenie kalendarza spotkań,- obsługę spotkań organizowanych w siedzibie spółki,- zamawianie artykułów biurowych
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Władysławowo (pomorskie)

ROBOTNIK PLACOWY - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Boksze-Osada (podlaskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

Układanie kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Praca porządkowe i naprawcze na rowach, prace porządkowe na terenie miasta
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Zduńska Wola (łódzkie)

KSIĘGOWA (S) - 997,4 PLN

Księgowanie, układanie i dekretowanie dokumentów, wykonywanie sprawozdań finansowych, sporządzanie deklaracji podatkowych, rozliczanie kontrahentów, kontakt osobisty z kontrahentami w celu przygotowania dokumentacji do księgowania i rozliczenia podatków
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Tarnów (małopolskie)

SPAWACZ - do 2 000 PLN

- spawanie elementów konstrukcji stalowych- prace elektronarządziami- ręczne prace transportowe
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Maciejowice (mazowieckie)

(IŁŻA) - SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Jasieniec-Maziarze (mazowieckie)

SZKLARZ - do 1 750 PLN

Szklarz budowlany przygotowuje i montuje szyby w profilu drewnianym lub metalowym. Szklarz budowlany jest zawodem o charakterze usługowym. Jego pracę charakteryzuje wykonywanie stałych czynności takich jak: składowanie, pomiar, przycięcie szyb według zleconych wymiarów i kształtu, wyszlifowanie krawędzi, transport oraz montaż i uszczelnienie w profilu drewnianym lub metalowym. Do obrabiania i montowania szyb szklarz budowlany stosuje narzędzia ręczne i mechaniczne. Osadzanie i uszczelnianie szyb odbywa się ręcznie, zgodnie z zasadami montażu. Szklarz budowlany odpowiedzialny jest również za właściwe wykorzystanie materiałów i narzędzi oraz przestrzeganie zasad technologicznych.
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Wrocław (dolnośląskie)

SORTOWANIE FOLII Z TWORZYW SZTUCZNYCH - od 2 000 PLN

Sortowanie folii na kolory, belowanie, prace związane z transportem wewnątrzzakładowym
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

POSADZKARZ - od 1 850 PLN

Układanie płytek ceramicznych, wykonywanie bezspoinowych posadzek.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Bochnia (małopolskie)

HANDLOWIEC- ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

obsługa klienta, zamawianie toiwaru
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Janik (świętokrzyskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 980 PLN

REALIZACJA ZLECEŃ REMONTOWO-BUDOWLANYCH NA POTZREBY KLIENTA;WYMAGANIA: WYKSZTAŁĆENIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚCI SZPACHLARSKIE MALARSKIE, BADANIA WYSOKOŚCIOWE POWYŻEJ 3M, 5 LAT DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Szczecin (zachodniopomorskie)

STAŻ - REFERENT - 997,4 PLN

pon- pt 7-15 DRUGI URZĄD SKRABOWY
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Opole (opolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - do 1 850 PLN

załadunek i rozładunek towaru, dostarczanie produktów do klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Bobrowniki (śląskie)

STAŻ - REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

umawianie wizyt, prowadzanie danych do systemu, wprowadzanie klientów na oddział, udzielanie informacji, archiwizacja dokumentacji medycznej
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Chorzów (śląskie)

STAZ/TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

- szkolenie z zakresu Bhp i P.POŻ, zapoznanie z regulaminem pracy- archiwizacja dokumentów- obsługa programów komputerowych- kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym- obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Kożuchów (lubuskie)

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Jasionówka (podlaskie)

KROJCZY - do 1 850 PLN

Krojenie konfekcji stołowej
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Andrychów (małopolskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 850 PLN

montaż balustrad szklanych, spawanie , praca na wysokościach
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Skoczów (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 1 950 PLN

Obsługa i eksploatacja samochodu ciężarowego o dmc do 24 ton, przewóz ładunku zleconego przez spedytora do Rosji, Ukrainy i teren całej Unii Europejskiej. Przestrzeganie przepisów Kodeksu Pracy i BHp, p.poż.
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

UMIEJĘTNE POSŁUGIWANIE SIĘ KASĄ FISKALNĄ, SPORZĄDZANIE RAPORTÓW DZIENNYCH, SPORZĄDZANIE RAPORTU MIESIĘCZNEGO, PRZYJMOWANIE TOWARÓW OD DOSTAWCÓW, UTRZYMANIE CZYSTOŚCI NA PÓŁKACH SKLEPOWYCH I WITRYNACH.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Witnica (zachodniopomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY ADMINISTRACYJNI (81S) - 997,4 PLN

oferta stażu do 30rż,: Porządkowanie podręcznego archiwum, archiwizacja dokumentów zgodnie z wykazem rzeczowym akt, praca przy komputerze zwiazana z obsługą poczty w systemie elektronicznym, weryfikacja akt pojazdów zarejestrowanych tymczasowo, werysfikacja tablic tymczasowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Otwock (mazowieckie)

POMOCNIK BIBLIOTECZNY - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuFP
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Drezdenko (lubuskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 750 PLN

Prace przy wznoszeniu budynków, murowanie, umiejętność wykańczania wnętrzw stanie surowym.
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Niestachów (świętokrzyskie)