Praca EKSPOZYTOR TOWARÓW Inowrocław kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: zgodne ze stanowiskiem pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: EKSPOZYTOR TOWARÓW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Inowrocław

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: inowrocławski

Zawód: ekspozytor towarów (merchandiser)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Data zakończenia pracy: 31.01.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Obr. Mogilna 1, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy po odbytym stażu

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: mogileński

Gmina pracodawcy: Mogilno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mogilno

Ulica pracodawcy: Obr. Mogilna

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: ekspozytor towarów (merchandiser)

Podobne oferty pracy

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

naprawa samochodów i motocykli
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Olkusz (małopolskie)

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY - od 2 100 PLN

naprawa i konserwacja form wtryskowych, regenaeracja narzędzi, naprawa, szlify, pasowanie, montaż nowych narzędzi, analiza uszkodzeń form, przegląd form, znajomość rysunku technicznego
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Ciechów (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Pisanie faktur, obliczanie zużytego paliwa, kontakty z klientami, monitorowanie płatności
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Bełchatów (łódzkie)

ELEKTROMONTER URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH - od 2 100 PLN

montaż, konserwacja urządzeń dźwigowych
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Kraków (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

okreslone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Łobez (zachodniopomorskie)

CUKIERNIK (N) - od 1 850 PLN

produkcja ciast, przygotowywanie masy do ciast
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Nowy Janków (mazowieckie)

PIELĘGNIARKA - od 1 900 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Gródek (mazowieckie)

REFERENT DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI PACJENTA - od 1 850 PLN

obsługa pacjentów, rejestrowanie, udzielanie informacji, wpisywanie danych do systemu, obsługa poradni i pracowni, pomoc w archiwum
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa imprez okolicznościowych
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Sieradz (łódzkie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

prostowanie karesorii itp.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Świętochłowice (śląskie)

SPAWACZ METODĄ MIG/MAG - 2 200 - 4 000 PLN

Spawanie konstrukcji stalowych.
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Paczków (opolskie)

HYDRAULIK - od 1 850 PLN

wyksz. zawodowe lub średnie, kierunkowe-budowlane, chęci do pracy, może być osoba do przyuczenia, osoba zarejestrowana w PUP na dzień 23.03.2016, poniżej 30 r/ż, profil II
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Wtórek (wielkopolskie)

708U - PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Radom (mazowieckie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 900 PLN

Wprowadzanie danych
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Grójec (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 3 000 PLN

malowanie, pomoc budowlanawykształcenie zawodowemile widziane doświadczeniepraca również w delegacjiprof. II, art. 49 z wył. pkt.1, rej. na dzień 07.11.2016
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Garki (wielkopolskie)

OPERATOR WYWAŻARKI - od 1 750 PLN

Wymagania pracodawcy: wykształcenie średnie. Zakres obowiązków: obsługa wyważarki CNT.
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Parchowo (pomorskie)

TECHNIK LOGISTYK (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Krosno (podkarpackie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - od 2 500 PLN

Serwis sprzętu komputerowego, montaż instalacji niskoprądowych
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Września (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Stradzewo (zachodniopomorskie)

POMOC DENTYSTYCZNA - 997,4 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK DROGOWY - BRUKARZ - od 1 850 PLN

prace brukarskie, drogowe, utrzymanie czystości na drogach
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Chruściel (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca w kwiaciarni
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Brzeg (opolskie)

INSTRUKTOR SPAWANIA POKL/M - od 1 850 PLN

Weryfikacja i ocena kwalifikacji spawaczy, podnoszenie kwalifikacji spawaczy zatrudnionych w zakładzie, prowadzenie zajęć praktycznej nauki zawodu spawacza, przeprowadzenie próbek i testów spawalniczych.
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Łódź (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - od 1 850 PLN

prace polowe, pielenie, sadzenie
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Leszno (mazowieckie)

KROJCZY - SZWACZ - od 1 850 PLN

krojczy - szwacz
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Kąkolewo (wielkopolskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA MODY - 997,4 PLN

techniczna pomoc przy konstrukcji prototypów sukienek wieczorowych,umiejętność przyszycia nowego modelu odzieży,
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Piła (wielkopolskie)

SEKRETARKA - od 925 PLN

Kontakt z klientemOferty dla potencjalnych klientów Sprawozdania miesięczne Przygotowywanie dokumentacji dla inwentaryzacji
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Szczecin (zachodniopomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed