Praca EKSPLOATATOR URZĄDZEŃ I INSTALACJI ELEKTROENERGETYCZNYCH Terespol Firma Usługowo - Handlowa DARKOP Dariusz Gołęgowski

Miejsce pracy: 21-550 Terespol, powiat: bialski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
obsługa zautomatyzowanych pomp na przepompowniach przeciwpowodziowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
EKSPLOATATOR URZĄDZEŃ I INSTALACJI ELEKTROENERGETYCZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Terespol

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bialski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Terespol

Zawód: operator (maszynista) stacji pomp

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Operator (maszynista) stacji pomp

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętność obsługi zautomatyzowanych pomp, świadectwo kwalifikacji elektroenergetycznej do 1 kV, mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku

Nazwa pracodawcy:
Firma Usługowo - Handlowa DARKOP Dariusz Gołęgowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

21-400 Wólka Świątkowa 69B, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: łukowski

Gmina pracodawcy: Łuków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wólka Świątkowa

Numer budynku pracodawcy: 69B

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Zawód wykonywany przez pracownika: operator (maszynista) stacji pomp