Praca EKSPEDYTOR SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ / INTERNETOWEJ Pabianice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Pabianice, powiat: pabianicki, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu stazu. Staż unijny PO WER

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: EKSPEDYTOR SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ / INTERNETOWEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pabianice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pabianicki

Zawód: ekspedytor sprzedaży wysyłkowej / internetowej

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Adres pracodawcy:
Objazdowa 4, 98-100 Łask, powiat: łaski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: łaski

Gmina pracodawcy: Łask

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łask

Ulica pracodawcy: Objazdowa

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: ekspedytor sprzedaży wysyłkowej / internetowej

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 520 PLN

Rozładowywanie towaru, prace magazynowe, prace na linii produkcyjnej, pakowanie, prace porządkowe. Praca wśród obcokrajowców - Ukraińcy.
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Płock (mazowieckie)

HANDLOWIEC-DZIAŁ KOSMETYKI/NUTRION - 2 500 - 3 500 PLN

Bieżąca obsługa klientów firmy w zakresie sprzedaży surowców kosmetycznych i nutrion
TORIMEX-CHEMICALS SP. Z O.O. - 2016-10-18 - Konstantynów Łódzki (łódzkie)

PRACOWNIK DS. OBSŁUGI KLIENTA (STAŻ) - 997,4 PLN

Pracownik ds. obsługi klienta (staż)
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Tychy (śląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY / MURARZ - od 1 850 PLN

Prace budowlano - montażowe, zbrojenie, betonowanie, murowanie
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK DS. ROZLICZEŃ CZASU PRACY - do 2 000 PLN

Prowadzenie ewidencji czasu pracy, naliczanie dodatków do pracy, przygotowanie dokumentów rozliczeniowych
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI - 997,4 PLN

wystawianie faktur, obsługa klienta (kontakt telefoniczny i meilowy równiez w jęz. angielskim), dokumentowanie zamówień i wysyłek
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Żychlin (łódzkie)

STOLARZ - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Ojrzanowo (kujawsko-pomorskie)

PAKOWACZ - od 1 850 PLN

PAKOWANIE LEKKICH RZECZY
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Strobów (łódzkie)

OBUWNIK - 997,4 PLN

Obuwnik
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Łuków (lubelskie)

POZOSTALI STOLARZE MEBLOWI I POKREWNI - od 1 850 PLN

produkcja wyrobów tartacznych
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Kocudza Trzecia (lubelskie)

POMOCNIK BRUKARZA - od 2 000 PLN

oferta dla osób do 30 roku życia zarejestrowanych w PUP
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Nowina (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK MECHANIK URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH - 997,4 PLN

nadzór nad utrzymaniem ciągłości pracy, " parku maszynowego, przeprowadzanie konserwacji zaopatzrenie w części zamienne, planowanie napraw, przyjmowanie do naprawy maszyn i ich części składowych
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Mielec (podkarpackie)

TECHNIK BHP - 997,4 PLN

pomoc przy tworzeniu dokumentacji bhp oraz powypadkowej, analiza oraz prowadzanie działań usprawniajacych proces
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Kwidzyn (pomorskie)

CIEŚLA - 12 - 20 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Warszawa (mazowieckie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Łasin (kujawsko-pomorskie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

sprzedaż hurtowa towarów, zamawianie towarów od handlowców wietnamskich oraz z Wietnamu, prowadzenie negocjacji z kontrahentami pochodzenia wietnamskiego, sprzedaż mobilna
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK MYJNI RĘCZNEJ - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Strzegom (dolnośląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

w/z
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Jawor (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace gospodarcze
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Paradyż (łódzkie)

AGENT POCZTOWY, SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

agent pocztowy, sprzedawca / nabór staż do 30 r. ż. PO WER
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Pabianice (łódzkie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Węgrów (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stazu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż,- przygotowanie ofert handlowych,- prowadzenie negocjacji z klientem- pozyskiwanie nowych klientów,- otrzymywanie dobrych relacji z klientami,- tworzenie i realizacja planów sprzedazowych,- prowadzenie akcji promocyjnych, marketingowych.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Głowno (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODÓ CIĘŻAROWYCH POW. 3.5 T - od 2 100 PLN

Wykonywanie całopojazdowego transportu międzynarodowego, nadzór nad dokumentacją, właściwe zabezpieczenie przewożonego towaru
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

RECEPCJONISTA-STAŻ - 997,4 PLN

Obsługa gości hotelowych.
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Przygotowywanie potraw kuchni polskiej, oraz przygotowywanie potraw fast food, pizza. Praca w godz. 10:00-18:00. Oferta stażu skierowana do osób powyżej 30 roku życia w ramach programu RPO WM.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Porąbka Uszewska (małopolskie)

ASYSTET PSYCHOLOGA - 997,4 PLN

wg stanowiska i programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Bielsk Podlaski (podlaskie)

904U - PRACOWNIK DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-30 - Radom (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 000 PLN

prace budowlane, zbrojarskie, betoniarskie, ciesielskie, przygotowawczo-porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Wadowice (małopolskie)

MANAGER ROZWOJU PRODUKTÓW/ INŻYNIER SPRZEDAŻY - 2 800 - 5 000 PLN

Aktywne pozyskiwanie kontraktów z danego obszaru rynku, również rynków międzynarodowych. Przygotowanie ofert i negocjowanie kontraktów.Rozwój istniejących i kreowanie nowych produktów zgodnych z oczekiwaniami danego obszaru rynku. Współpraca z kluczowymi klientami oraz partnerami biznesowymi i naukowymi z kraju i za granicy. Utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych. Analiza rynków, potrzeb klientów, identyfikacja i opiniowanie nowych możliwości biznesowych. Prezentacje, prelekcje dla partnerów, na konferencjach branżowych, targach.
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Gdańsk (pomorskie)