Praca EKSPEDIENT POCZTOWY Skierniewice kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: EKSPEDIENT POCZTOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skierniewice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Skierniewice

Zawód: ekspedient pocztowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 16.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: znajomość programu EXCEL, WORD

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Al. Niepodległości 7, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV+SKIEROWANIE Z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Skierniewice

Gmina pracodawcy: Skierniewice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Skierniewice

Ulica pracodawcy: Al. Niepodległości

Numer budynku pracodawcy: 7

Profil działalności pracodawcy: POCZTA POLSKA

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: ekspedient pocztowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OFWCA - od 1 750 PLN

Przygotowanie ofert i sprzedaż dla PZU ubezpieczeń, obsługa telemarketingowa, rozliczanie produktu, obsługa poczty elektronicznej
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR AUTOMATYCZNEGO ROBIENIA KIESZENI I NAPOWANIA - od 1 850 PLN

zgodne ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Leśna (dolnośląskie)

MONTER WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH - od 1 850 PLN

obrabianie, montowanie elementow z tworzyw sztucznych
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Złotoryja (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

porządkowanie parków, przycinanie drzewek ozdobnych, pielenie rabat kwiatowych, koszenie trawników, bieżące utrzymanie w czystości i porządku skwerów, zamiatanie terenów gminnych chodniki i place
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Olszyna (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż aut
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

STAZ/SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i p.poż-zapoznanie się z pracą sprzedawcy -obsługa klienta-sporządzanie raportów sprzedaży oraz kasjera-wykładanie towaru na półki-metkowanie cen-zamawianie towaru-dbanie o wizerunek punktu sprzedaży oraz jakość obsługi klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Nowa Sól (lubuskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

w/zakresu
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Gorzkowice (łódzkie)

JUNIOR FRONTEND DEVELOPER - do 2 057,31 PLN

Oferta dla osób do 30 roku zgodnie z art. 150f ustawy.Wykształcenie średnie; znajomość HTML, CSS, Java Script; doświadczenie w towrzeniu projektów graficznych do HTML oraz CSS; zakres obowiązków: wdrażanie i rozwój sklepów internetowych, kodowanie HTML, CSS, JavaScript; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Gliwice (śląskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 1 850 PLN

Przyjmowanie, zamawianie towaru, sprzedaz stoisko mięsne, warzywne, kasa fiskalna, dbanie o czystość.
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

DORADCA KLIENTA (PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY) - od 1 850 PLN

Pozyskiwanie klientów, negocjacje handlowe, raportowanie wyników sprzedaży, obsługa handlowa, osiąganie zakładanych przychodów
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Kraków (małopolskie)

GRAFIK - do 1 850 PLN

Sporządzanie projektów graficznych druk ulotek, plakatów, aktualizacja strony www.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Wadowice (małopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Słopnice (małopolskie)

STAŻ - MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

pon- czw 7.30-15.30 pt 7.30-14.30
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Opole (opolskie)

OPIEKUN - od 1 850 PLN

wykształcenie średnie
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Żory (śląskie)

MONTER ELEWACJI METALOWYCH - od 12 PLN

montaż elewacji miedzianych, z blachy tytanowo cynkowej
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Niepołomice (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - 997,4 PLN

pomocniczy robotnik drogowystaż w godz. 7-15, 13-18 wg. zleceń
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

TECHNIK DENTYSTYCZNY - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Zielona Góra (lubuskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Jasło (podkarpackie)

kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Łowicz (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Chojna (zachodniopomorskie)

KIEROWNIK DS. PERSONALNYCH - od 1 850 PLN

realizacja polityki personalnej, zarządzanie zespołem pracowników, planowanie i nadzorowanie procesów rekrutacji, szkoleń, przeprowadzanie ocen pracowników
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Łomża (podlaskie)

ANIMATOR KULTURY - 997,4 PLN

- przygotowywanie propozycji wydarzeń kulturalnych,- pomoc przy organizacji konkursów zgodnie z zasadami obowiązującymi w PCA,- udział w organizacji imprez kulturalnych takich jak: koncerty muzyczne, koncerty zespołów rockowych, wieczory autorskie, kabaretowe, spektakle teatralne, imprezy plenerowe,- kolportaż informacji reklamowych i materiałów związanych z działalnością PCA od stałych punktów oraz poszukiwanie nowych miejsc reklamowych,- współpraca ze szkołami, przedszkolami, zakładami pracy i innymi instytucjami w celu reklamy i propagowania imprez kulturalnych,- promowanie imprez organizowanych przez PCA,- aktualizacja informacji (plakatów, ulotek, itp.) znajdujących się w instytucjach i firmach,- wykonywanie innych zadań zleconych przez Opiekuna, zgodnych ze stanowiskiem odbywanego stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Polkowice (dolnośląskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Zielona Góra (lubuskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

kierowanie samochodem ciężarowym, prowadzenie dokumentacji transportowej
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 12 PLN

praca na zmywaku
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Kraków (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed