Praca EKONOMISTA / MANAGER Zochcin Stowarzyszenie Wspólnota Chleb Życia

Miejsce pracy:
27-580 Zochcin 58, powiat: opatowski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
KOORDYNOWANIE REALIZACJI PROGRAMÓW WYCHODZENIA Z BEZDOMNOŚCI, KONTAKTY Z UKRAINĄ

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: EKONOMISTA / MANAGER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zochcin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: opatowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sadowie

Zawód: ekonomista

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
ukraiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: Stowarzyszenie Wspólnota Chleb Życia

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Opatowie

Łopuszańska 17, 02-220 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Kontakt telefoniczny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Łopuszańska

Numer budynku pracodawcy: 17

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Opatowie

Zawód wykonywany przez pracownika: ekonomista