Praca DZIABANIE TRUSKAWEK Skotniki Duże kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Skotniki Duże, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: dziabanie truskawek

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 600 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
wynagrodzenie zostanie wypłacone po wykonanej pracy

Nazwa stanowiska: DZIABANIE TRUSKAWEK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skotniki Duże

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: buski

Zawód: pomocniczy robotnik polowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 600 PLN

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: chęć do pracy, dobry stan zdrowia

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Busko-Zdrój

Kościuszki 60/205, 28-100 Busko-Zdrój, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: buski

Gmina pracodawcy: Busko-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Busko-Zdrój

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 60

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Busko-Zdrój

Zawód wykonywany przez pracownika: pomocniczy robotnik polowy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

wsparcie przedstawiciela handlowego w sporządzaniu ofert handlowych, telefoniczne umawianie spotkań biznesowych
kontakt przez OHP - 2017-02-06 - Katowice (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - do 13 PLN

pakowanie leków w opakowania zbiorcze
kontakt przez OHP - 2016-05-31 - Dywity (warmińsko-mazurskie)

MAGANER SPRZEDAŻY KOSMETYKÓW - od 100 PLN

sprzedaż kosmetyków, nadzór nad sprzedażą
kontakt przez OHP - 2016-12-07 - Radziejów (kujawsko-pomorskie)

KONTROLER JAKOŚCI - od 12 PLN

Selekcje, naprawy, sortowanie komponentów.
kontakt przez OHP - 2016-02-16 - Gliwice (śląskie)

PROGRAMISTA CAD - od 1 850 PLN

Programowanie aplikacji w języku CSharp; Tworzenie oprogramowania zgodnie z wymaganiami;Tworzenie dokumentacji technicznej projektu;Identyfikacja oraz naprawa błędów w aplikacjach;Doskonalenie wiedzy w zakresie produktów, wykorzystywanych technologii oraz systemów w danym obszarze odpowiedzialności; Współpraca z operatorami maszyn.
kontakt przez OHP - 2016-09-01 - Wałcz (zachodniopomorskie)

KOLPORTER ULOTEK - od 12 PLN

roznoszenie ulotek reklamowych
kontakt przez OHP - 2017-02-07 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

MAGAZYNIER - od 10,29 PLN

przyjmowanie towaru, wydawanie towaru, dbanie o porządek w magazynie, odpowiedzialność materialna za powierzone mienie
kontakt przez OHP - 2016-04-22 - Jarosław (podkarpackie)

SPECJALISTA DS. RACHUBY I PLAC - od 2 300 PLN

Naliczanie wynagrodzeń pracownikom oraz pracownikom młodocianym, naliczanie stypendiów, księgowanie wynagrodzeń i uzgadnianie kont, wystawianie zaświadczeń o wynagrodzeniach oraz informacji o dochodach PIT - 11, przygotowywanie przelewów
kontakt przez OHP - 2017-03-02 - Opole (opolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI/PAKOWACZ - od 1 850 PLN

pracownik produkcji , pakowanie świec
kontakt przez OHP - 2016-07-06 - Kobylin (wielkopolskie)

INWENTARYZATOR - do 11,1 PLN

liczenie towaru za pomocą urządzeń skanujących
kontakt przez OHP - 2016-01-27 - Tarnów (małopolskie)

PRACOWNIK ROZKŁADAJĄCY TOWAR NA PÓŁKACH (N) - 13 - 14 PLN

Wykładanie, układanie towaru
kontakt przez OHP - 2016-11-14 - Poznań (wielkopolskie)

HOSTESSA/ PROMOTOR - od 1 850 PLN

OBOWIĄZKI WYNIKAJĄCE Z ZAJMOWANEGO STANOWISKA
kontakt przez OHP - 2016-11-21 - Gdańsk (pomorskie)

OSOBA SPORZĄTAJĄCA - do 8 PLN

dbanie o porządek i czystość na obiekcie
kontakt przez OHP - 2016-02-04 - Rydułtowy (śląskie)

INWENTARYZATOR - do 15,5 PLN

liczenie towaru za pomocą skanera
kontakt przez OHP - 2017-01-09 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR PRODUKCJI - od 2 100 PLN

prace produkcyjne, magazynowe
kontakt przez OHP - 2017-03-01 - Pabianice (łódzkie)

KASJER - od 11,5 PLN

obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez OHP - 2016-08-02 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR SZYCIA, PRACOWNIK PRODUKCJI - do 1 850 PLN

praca przy produkcji elementów samochodowych ,
kontakt przez OHP - 2016-02-26 - Wałbrzych (dolnośląskie)

TELEMARKETER - 1 750 - 2 500 PLN

SPRZEDAŻ KSIĄŻEK PRZEZ TELEFON
kontakt przez OHP - 2017-01-30 - Sopot (pomorskie)

ULOTKOWICZ - od 11 PLN

Rozdawanie ulotek
kontakt przez OHP - 2016-12-12 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK HALI - od 10 PLN

-WYKŁADANIE TOWARU-PRACE PORZĄDKOWE
kontakt przez OHP - 2016-09-12 - Malbork (pomorskie)

KELNER/KA - 9 - 10 PLN

obsługa gości
kontakt przez OHP - 2016-01-04 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Niziny (świętokrzyskie)

MŁODSZY MONTER - od 13,5 PLN

MONTAŻ DROBNYCH ELEMENTÓW DO SYSTEMÓW TELEKOMUNIKACYJNYCH, DOKONYWANIE POMIARÓW, CIĘCIE ŚWIATŁOWODÓW, KONTROLA JAKOŚCI, PAKOWANIE
kontakt przez OHP - 2017-01-19 - Stryków (łódzkie)

SPRZEDAWCA STACJI PALIW - od 1 850 PLN

obsługa stacji paliw
kontakt przez OHP - 2016-02-04 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK SERWISU - od 13 PLN

obsługa klienta na kasie, dbanie o porządek na sali konsumpcyjnej
kontakt przez OHP - 2017-02-16 - Słupsk (pomorskie)

OSOBA DO OBSŁUGI CATERINGU, WYDAWANIE POSIŁKÓW, OBSŁUGA ROLLBARÓW - od 150 PLN

Obsługa stoisk cateringowych podczas imprez plenerowych, wydawanie napojów i posiłków,
kontakt przez OHP - 2016-04-11 - Katowice (śląskie)

BARISTA - od 13 PLN

przyjmowanie i realizacja zamówień
kontakt przez OHP - 2017-03-09 - Kościelec (wielkopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 12 PLN

Prace manualne zwiazane z naklejaniem magnesów na jogurty, następnie poukładanie asortymentu do tekturowych pudełek.
kontakt przez OHP - 2016-03-02 - Gliwice (śląskie)

roznoszenie ulotek (dot. wyjazdów za granicę)
kontakt przez OHP - 2016-10-24 - Kielce (świętokrzyskie)