Praca DYSTRYBUTOR TOWARÓW I USŁUG Lubaczów kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Lubaczów, powiat: lubaczowski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: sprzedaż towarów i usług

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Prowizja od sprzedaży , plan marketingowy.

Nazwa stanowiska: DYSTRYBUTOR TOWARÓW I USŁUG

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubaczów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubaczowski

Zawód: konsultant / agent sprzedaży bezpośredniej

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: sprzedażowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Cieszanów

Kościuszki 6, 37-611 Cieszanów, powiat: lubaczowski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: lubaczowski

Gmina pracodawcy: Cieszanów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Cieszanów

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy: dystrybucja towarów i usług

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Cieszanów

Zawód wykonywany przez pracownika: konsultant / agent sprzedaży bezpośredniej