Praca DYREKTOR BIURA WOJEWÓDZKIEJ KOMENDY Kielce Świetokrzyska Wojewódzka Komenda OHP w Kielcach, ul. Sienkiewicza 36

Wrzosowa 44, 25-211 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Nadzór merytoryczny nad Zespołami Biura WK i opracowywanie kierunków działania Komendy, nadzór nad relizacją projektów unijnych i programów lokalnych, nadzór nad realizacją kształcenia i wychowania, dobre umiejętności organizacyjne, umiejętność zarządzania zespołem ludzi, łatwość nawiązywania kontaktów.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DYREKTOR BIURA WOJEWÓDZKIEJ KOMENDY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: dyrektor operacyjny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 200 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Minimum 8 lat doświadczenia.

Nazwa pracodawcy:
Świetokrzyska Wojewódzka Komenda OHP w Kielcach, ul. Sienkiewicza 36

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Wskazany kontakt tel. 41 200-17-50

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Wrzosowa

Numer budynku pracodawcy: 44

Profil działalności pracodawcy:
Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane.

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: dyrektor operacyjny