Praca DRWAL Wieleń kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Wieleń, powiat: czarnkowsko-trzcianecki, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DRWAL

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wieleń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: czarnkowsko-trzcianecki

Zawód: drwal / pilarz drzew

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 23.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Przemysłowa 2a, 64-700 Czarnków, powiat: czarnkowsko-trzcianecki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: czarnkowsko-trzcianecki

Gmina pracodawcy: Czarnków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Czarnków

Ulica pracodawcy: Przemysłowa

Numer budynku pracodawcy: 2a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: drwal / pilarz drzew

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 24.03.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 600 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami odzieży, w tym wietnamskimi lub chińskimi, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

LABORANT CHEMICZNY - 997,4 PLN

Laborant chemiczny
kontakt przez PUP - 2017-02-18 - Rudniki (śląskie)

MAGAZYNIER-HANDLOWIEC - 1 914 - 2 200 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu, przygotowywanie przesyłek -drobne paczki i palet do wysyłki. Prowadzenie dokumantacji magazynowej, logistyka. Obsługa telefoniczna i bezpośrednia w sklepach klientów firmy. ZBierania i dostarczanie zamówień.
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - 997,4 PLN

podstawowe prace magazynowe, kompletacja towaru,zaznajomienie z systemem magazynowym, co-packing
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Święcice (mazowieckie)

TYNKARZ - do 3 000 PLN

Wykonywanie tynków maszynowych. Obsluga agregatu tynkarsskiego. Praca na umowę na czas nieokreślony. Praca jednozmianowa: 8:00-16:00. Oferta dostępna w sali D
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Wrocław (dolnośląskie)

KONSERWATOR - do 1 700 PLN

Naprawy drzwi, kranów, utrzymanie porzadku na posesji, strzyzenie, koszenie trawy, żywopłotu, odsnieżanie w okresie zimowym. Miejsce pracy:Wrocław ul. Swojczycka Kontakt kandydatów z pracodawcą: telefoniczny Oferta w sali: F,B
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej, klienta, przyjęcie, sprawdzenie, wyłożenie towaru, dbałość o czystość, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Sosnowiec (śląskie)

SPRZEDAWCA/DORADCA - od 2 500 PLN

Aktywne pozyskiwanie klientów, profesjonalne doradztwo w zakresie produkcji roślinnej/zwierzęcej. WYMAGANIA: wykształcenie wyższe, obsługa komputera, prawo jazdy kat.B, znajomość z zakresu produkcji rolnej, stosowania nawozów, środków ochrony roślin.
kontakt przez PUP - 2016-01-13 - Jarosław (podkarpackie)

POWER:PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY+ - 997,4 PLN

Staż z PO WER na 6 miesięcy dla osób do 30 roku życia (- dla osób do 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone w okresie 4 miesięcy od daty rejestracji - dla osób powyżej 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone od momentu przystąpienia do projektu)MIEJSCE ODBYWANIA STAŻU I ZGŁASZANIA KANDYDATÓW:Woj. Polskiego 69GODZ.PR.: 8-16WYMAGANIA ORGANIZATORA:wykształcenie średnie lub wyższe
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK LEŚNY - od 1 850 PLN

prace interwencyjne
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Żytelkowo (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER ST(POWER) - 997,4 PLN

- rozładunek i załadunek towarów- magazynowanie towarów- prace porządkowe i inwentaryzacyjne na magazynie
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Łódź (łódzkie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - 3 600 - 5 400 PLN

Wsparcie podopiecznego w w codziennych czynnościach (jedzenie, mycie, ubieranie, poruszanie się), proste prace domowe, dotrzymywanie towarzystwa i aktywizacja osoby starszej.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Łódź (łódzkie)

FRYZJER/ RECEPCJONISTA SALONU - 997,4 PLN

Usługi fryzjerskie, obsługa recepcji.
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Płock (mazowieckie)

MONTER IZOLACJI BUDOWLANYCH - od 13 PLN

Monter izolacji budowlanych
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Kielce (świętokrzyskie)

LABORANT MIKROBIOLOGICZNY - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Lipsko (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 3 300 PLN

Obsługa klientów zagranicznych, obsługa komputera, tworzenie raportów, stały kontakt z Klientami
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Pass (mazowieckie)

KIEROWCA/PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 000 PLN

Załadunek i rozładunek towaru jazda samochodem
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

SALOWA - od 1 850 PLN

codzienne sprzątanie pomieszczeń
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Żuromin (mazowieckie)

KONSULTANT DS. ROZWOJU OPROGRAMOWANIA - od 14 000 PLN

Współpraca z członkami zespołu przy tworzeniu komponentów aplikacji komputerowych, nowych funkcjonalności oraz tworzeniu dedykowanych rozwiązań oprogramowaniowych; budowanie silnych relacji ze współpracownikami w celu rozwijania umiejętności technicznych, uczestniczenie w sesjach szkoleniowych oraz warsztatach; zdobywanie wiedzy o różnych branżachi klientach; efektywna komunikacja ze wszystkimi interesariuszami projektu i otoczeniem biznesowym; budowanie silnych i długoterminowych relacji z klientami
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klienta, wykładanie towaru, przyjmowanie dostaw, dbałość o porządek w zakładzie pracy.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

HANDLOWIEC - od 1 200 PLN

spotkania z klientami pochodzenia wietnamskiego, przedstawianie ofert handlowych, organizowanie bazy handlowej na rynku azjatyckim, pozyskiwanie nowych kontaktów, kontrola rynku
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

BRUKARZ - do 1 850 PLN

zg
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Wybcz (kujawsko-pomorskie)

MONTER IZOLACJI TERMICZNEJ - od 1 300 PLN

Zajmowanie się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci, izolacja termiczna rurociągów i kotłów w zakładach przemyslowych, demontaż elementów rurociągu, obsługa sprężarek oraz pieców przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Chlebowo (zachodniopomorskie)

DYREKTOR FINANSOWY DO SPRAW ROZWOJU PROJEKTU* - od 4 500 PLN

Pozyskiwanie klientów projektów inwestycyjnych, nawiązywanie kontaktów biznesowych, gromadzenie dokumentacji projektowej, nazdzór nad realizacją projektów inwestycyjnych
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK GRUP INTERWENCYJNYCH - od 2 500 PLN

podejmowanie interwencji w chwili uruchomienia alarmu na chronionym terenie, patrolowanie pojazdem służbowym chronionego obiektu
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Poznań (wielkopolskie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Piaski Królewieckie (świętokrzyskie)

ŚLUSARZ - MONTER - od 1 850 PLN

Do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Sanok (podkarpackie)