Praca DRWAL / PILARZ DRZEW Paruszka Zakład Usług Leśnych Tryba Krzysztof

Stanowisko: DRWAL / PILARZ DRZEW

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: pozyskanie i ścinka drewna

Data publikacji: 2016-03-09

Lokalizacja: Paruszka (wielkopolskie)

Pracodawca: Zakład Usług Leśnych Tryba Krzysztof

Miejsce pracy:
77-430 Paruszka 61/3, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Czy pracodawca zapewnia wyżywienie?: 1

Nazwa stanowiska: DRWAL / PILARZ DRZEW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Paruszka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: złotowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Krajenka

Zawód: drwal / pilarz drzew

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: kurs pilarza

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Zakład Usług Leśnych Tryba Krzysztof

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: złotowski

Gmina pracodawcy: Krajenka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Paruszka

Numer budynku pracodawcy: 61

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Zawód wykonywany przez pracownika: drwal / pilarz drzew