Praca DOZORCAE-MAIL: SEKRETARIAT@MUZEUMULMOW.PL Markowa MUZEUM ZAMEK W ŁAŃCUCIE

Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego na lustra łazienkowe.

Miejsce pracy:
37-120 Markowa 1487, powiat: łańcucki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Ochrona obiektu, drobne prace gospodarcze.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DOZORCAE-MAIL: SEKRETARIAT (at) MUZEUMULMOW.PL

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Markowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łańcucki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Markowa

Zawód: dozorca

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

wymagania_wymaganiaDodatkowe_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie bez znaczenia. Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego.

Nazwa pracodawcy: MUZEUM ZAMEK W ŁAŃCUCIE

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV prosze kierowac na adres e-mail: sekretariat (at) muzeumulmow.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: łańcucki

Gmina pracodawcy: Markowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Markowa

Numer budynku pracodawcy: 1487

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie

Zawód wykonywany przez pracownika: dozorca