Praca DOZORCA Proszówka Biuro Usługowo-Handlowe Beata Niebieszczańska

Miejsce pracy:
59-620 Proszówka 36, powiat: lwówecki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: dozór i ochrona zakładu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 900 - 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DOZORCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Proszówka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lwówecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gryfów Śląski

Zawód: dozorca

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 900 - 2 500 PLN/godz

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: staż pracy/doświadczenie zawodowe mile widziany

Nazwa pracodawcy: Biuro Usługowo-Handlowe Beata Niebieszczańska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, świadectwo pracy, list motywacyjny

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lwówecki

Gmina pracodawcy: Gryfów Śląski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Proszówka

Numer budynku pracodawcy: 36

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

Zawód wykonywany przez pracownika: dozorca