Praca DOZORCA - MONTAŻYSTA Zgórsko Zakład Produkcyjno - Usługowy DELKAR Ryszard Delewski

Leśna 18, 26-052 Zgórsko, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: Dozór, montaż drobnych elementów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: System wynagrodzenia godzinny

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: DOZORCA - MONTAŻYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zgórsko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kielecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sitkówka-Nowiny

Zawód: dozorca

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN/godz

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Dozorca

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: dyspozycyjność

Nazwa pracodawcy:
Zakład Produkcyjno - Usługowy DELKAR Ryszard Delewski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: kielecki

Gmina pracodawcy: Sitkówka-Nowiny

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zgórsko

Adres strony pracodawcy: www.delkar.pl

Ulica pracodawcy: Leśna

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy:
Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: dozorca

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 21.01.2016