Praca DOZORCA Lewin Brzeski kontakt przez PUP

Najatrakcyjniejsze wyposażenie łazienki.

Miejsce pracy: Lewin Brzeski, powiat: brzeski, woj: opolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg wniosku

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DOZORCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lewin Brzeski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brzeski

Zawód: dozorca

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Armii Krajowej 32, 49-300 Brzeg, powiat: brzeski, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: karta referencyjna i DO

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: brzeski

Gmina pracodawcy: Brzeg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzeg

Ulica pracodawcy: Armii Krajowej

Numer budynku pracodawcy: 32

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dozorca

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

CIEŚLA - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Warszawa (mazowieckie)

STOLARZ MEBLOWY W ZABUDOWIE KUCHENNEJ - od 1 500 PLN

Wycinanie elementów drewnianych, łączenie na klej, śruby, gwoździe, zszywki, szlifowanie, heblowanie, frezowanie, oklejanie, lakierowanie, bejcowanie, montowanie mebli w zabudowie u klienta. Wymagania: wykształcenie min. zawodowe, mile widziana specjalnośc stolarska, min. 1 rok doświadczenia jako stolarz mebli kuchennych, zdolności manualne, wyobraźnia przestrzenna, zdolności obróbki drewna, bardzo dobry wzrok, umiejętność rozróżniania barw, znajomość sztuki lakierowania, znajomość obsługi elektronarzędzi oraz profesjonalnych maszyn stolarskich.
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Bieszkowice (pomorskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - od 925 PLN

zakładanie ogrodów i terenów zielonych
kontakt przez PUP - 2016-01-30 - Chojna (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - od 2 100 PLN

rozładunek i załadunek towaru, wystawianie dokumentacji magazynowej
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Wielkie Rychnowo (kujawsko-pomorskie)

STAŻ - REFERENT - 997,4 PLN

pon- pt 7-15 Staż Opole, ul. Wrocławska lub Obrońców Stalingradu
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Opole (opolskie)

POKOJOWA - do 1 850 PLN

sprzatanie pokoi hotelowych i powierzchni wspólnych
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Chorzów (śląskie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

1) Utrzymanie czystości i porządku naczyń, sprzętu i pomieszczeń kuchennych, 2) Pomoc przy przygotowywaniu dań. Równoważny czas pracy - miesięcznie 160 godzin.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI W BRANŻY DREWNIANEJ - od 13 PLN

Prace związane z obsługą maszyn na liniach produkcyjnych charakterystycznych dla przemysłu drzewnego.Układanie elementów drewnianych na paletach oraz ich oczyszczanie z trocin i pyłu drzewnego.
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Barlinek (zachodniopomorskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

murowanie, docieplenia
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Warlubie (kujawsko-pomorskie)

TELEMARKETER - od 1 860 PLN

Stały i regularny kontakt z potencjalnymi klientami, tworzenie i analizowanie bazy klientów, prowadzenie sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Legnica (dolnośląskie)

KIEROWCA - od 925 PLN

rozwożenie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-12-19 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 300 PLN

Wymagania znajomość obsługi maszyn WASCHTEK i DUNLOP.
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY KIEROWCA - do 1 850 PLN

KONSERWACJA I NAPRAWA SPRZĘTU ROWEROWEGO I SAMOCHODÓW,ZAOPATRZENIE, KIEROWCA - JAZDY MIEJSKIE, TRENIGOWE, WYJAZDY NA ZAWODY I ZGRUPOWANIA; WYMAGANIA: WYKLSZTAŁCENIE ŚREDNIE,PRAWO JAZDY KAT. B, DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE, SŁABA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ŚLUSARZ-SPAWACZ - od 12 PLN

Spawanie metodą TIG, prace ślusarskie, szlifowanie spoin po spawaniu.
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Milicz (dolnośląskie)

INŻYNIER BUDOWY - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Kleczkowo (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 100 PLN

organizowanie sieci sprzedaży, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami, w tym wietnamskimi, prowadzenie negocjacji z partnerami handlowymi z Bangladeszu, przygotowywanie ofert handlowych
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

oferta stazu: przyjmowanie metariałów archiwalnych oraz ich podział na kategorie, zapoznanie z regulaminem pracy, sporzadzanie czystopisów pism, obsługa komputera i urzadzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Łobżenica (wielkopolskie)

KIEROWCA - do 1 850 PLN

Prowadzenie pojazdu.
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Lubaczów (podkarpackie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 4 250 PLN

Identyfikacja i odpowiedzi na zapytania klientów, realizacja zamówień, administracja usługi, rozpatrywanie skarg, zapytania dotyczące płatności, wystawianie faktur, pierwsza linia wsparcia technicznego
kontakt przez PUP - 2015-11-25 - Kraków (małopolskie)

FP PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO- BIUROWY - 997,4 PLN

staż FPm.in. prowadzenie spraw pracowniczych i kancelaryjnych, obsługa faksu i telefonu, łaczenie rozmów telefonicznych, prowadzenie terminarza zapisów do Dyrektora Osrodka, obsługa interesantów, prowadzenie dokumentacji, zwiazanej z realizacją programow profilaktycznych
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 1 850 PLN

wypiek pieczywa, przygotowanie ciasta, formowanie
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Przeworsk (podkarpackie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

- pomoc w wykonywaniu prac ogólnobudowlanych
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Krosno (podkarpackie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 900 PLN

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA UTRZYMANIE W NALEŻYTEJ STARANNOŚCI / CZYSTOŚCI WSZYSTKICH POMIESZCZEŃ BIUROWYCH I POZOSTAŁYCH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA TERENIE BIURA, ZNAJDUJĄCEGO SIĘ TAM SPRZĘTU ORAZ UTRZYMANIE PORĄDKU NA TERENIE PRZED BUDYNKIEM BIURAUmowa zlecenie z odprowadzaniem składek ZUS, praca 15 godzin w tygodniu (dyspozycyjność g. 8-18). Wynagrodzenie 900,00 zł brutto (15 zł za godzinę)
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOCNIK SZLIFIERZA - od 13,37 PLN

pomoc przy szlifowaniu elementów metalowych
kontakt przez PUP - 2016-10-30 - Kościan (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

Sprzątanie
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Małkinia Górna (mazowieckie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

prace przy układaniu kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Gubin (lubuskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

Poszukiwanie chętnych do zakupu domów jednorodzinnych
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Kartuzy (pomorskie)