Praca DOZORCA Kielce PWZ BIS - SP. Z O. O. Kielce

Stanowisko: DOZORCA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: w/g stanowiska

Data publikacji: 2016-03-15

Lokalizacja: Kielce (świętokrzyskie)

Pracodawca: PWZ BIS - SP. Z O. O. Kielce

SIEJE DĄBROWA 44, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: DOZORCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: dozorca

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: dobra organizacja pracy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, dyspozycyjność.Zakres obowiązków: dozór mienia, obsługa suszarni, prace porządkowe, wykonywanie drobnych napraw.

Nazwa pracodawcy: PWZ BIS - SP. Z O. O. Kielce

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 7.00-15.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: SIEJE DĄBROWA

Numer budynku pracodawcy: 44

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: dozorca

PRACOWNIK DZIAŁU REALIZACJI WWW/SKLEPY INTERNETOWE/ - od 2 500 PLN

Realizacja sklepów internetowych dla klientow, wprowadzanie poprawek o modernizacji do sklepów internetowych, dbanie o wysoką jakość obsługi klienta..Współpraca z pozostałymi działami firmy.
WIRTUALE.pl S.A - 2017-04-07 - Kielce (świętokrzyskie)

SPECJALISTA DS.KONTROLI JAKOŚCI - od 1 850 PLN

Kontrola jakości wyrobów gotowych, kontrola wejściowa surowców, udział w próbach technicznych oraz prób laboratoryjnych, przygotowanie i kontrola pierwszych wzorców wraz z dokumentacją, rozwiązywanie problemów jakościowych, współpraca ze wszystkimi działami firmy.
FORMASTER S.A. - 2016-03-29 - Kielce (świętokrzyskie)

OBSŁUGA STOISKA Z KARPIEM - do 11 PLN

obsługa klientów przy stoisku z karpiem
kontakt przez OHP - 2016-12-01 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 000 PLN

ochrona
kontakt przez OHP - 2016-09-20 - Kielce (świętokrzyskie)

SPRZĄTACZ - od 2 000 PLN

Prace polega na sprzątaniu marketu OBI w Kielcach, tj. sprzątanie hali sprzedaży, biur, toalet, terenu zewnętrznego. Praca jest zmianowa i każdy z pracowników na zmianie ma określone z góry zadania do wykonania, które wykonuje samodzielnie. Na zmianie są 3 osoby.
KOBEX Export-Import Zakład Pracy Chronionej Roman łącki, Bartosz Łącki spółka jawna - 2017-03-30 - Kielce (świętokrzyskie)

DOZORCA - od 2 000 PLN

Nadzór terenu, otwieranie i zamykanie budynków, prowadzenie księgi wejść i wyjść. Odbieranie telefonów i przełączanie rozmów telefonicznych.
Instytut Fizjologii i Żywienia Zwierząt im. Jana Kielanowskiego Polskiej Akademii Nauk - 2017-02-22 - Jabłonna (mazowieckie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

w/g stanowiska
FREE STYLE SALON FRYZJERSKI - 2017-06-02 - Kielce (świętokrzyskie)

SPAWACZ MIG/MAG - od 2 100 PLN

TECHMAR - 2016-12-05 - Kielce (świętokrzyskie)

KELNER - 2 000 - 2 500 PLN

obsługa klientów w restauracji i ogródku.Kontakt tel.695 695 055
NTC - 2017-03-29 - Kielce (świętokrzyskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

Lakiernik samochodowy
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Kielce (świętokrzyskie)

INFORMATYK - 2 200 - 3 200 PLN

Wdrażanie oprogramowania i serwisu internetowego dla firmy
Globo Group - 2016-07-05 - Kielce (świętokrzyskie)

MURARZ - 15 - 20 PLN

w/g potrzeb
Forniture Aleksander Lichman - 2017-09-13 - Kielce (świętokrzyskie)

DOZORCA - do 1 000 PLN

Pełnienie dyżurów w szkole wg ustalonego harmonogramu.
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 2 w Gdańsku - 2017-01-13 - Gdańsk (pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Staż w firmie: MEDITRANS Sp. z o. o., s. k. Program stażu do zapoznania w pokoju nr 65.
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Kielce (świętokrzyskie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie pokryć dachowych
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Kielce (świętokrzyskie)

SPECJALISTA DS.FINANSOWO- KSIĘGOWYCH - od 3 500 PLN

Tworzenie listy płac i rozliczanie ich, rozliczanie sprzedaży, rozliczenia z ZUS.
PP-U "Kiel-Tech" Sp. z o.o. w Kielcach - 2015-12-08 - Kielce (świętokrzyskie)

KRAWCOWA - od 1 750 PLN

Szycie na miarę, poprawki, przeróbki, naprawa odzieży zniszczonej, krojenie odzieży. Kontakt tel. 603 111 959
Anna Robak ATELIER 25 - 155 Kielce, ul. Popiełuszki 56 - 2015-12-02 - Kielce (świętokrzyskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Kielce (świętokrzyskie)

ochrona mienia na terenie bazy materiałowo-transportowej w Jeleniej Górze
MARKONI USŁUGI - JERZY MARKIEWICZ - 2017-01-03 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

MURARZ - 2 000 - 2 500 PLN

Doświadczenie zawodowe, rzetelność, motywacja do pracy.
P.H.U. "Together" Kamil Śmiglarski - 2017-01-11 - Kielce (świętokrzyskie)

OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH - 997,4 PLN

Staż w Firmie Produkcyjno Usługowo Handlowej LIMES. Program stażu do zapoznania w pokoju nr 39 (I piętro).
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Kielce (świętokrzyskie)

SERWISANT POWIERZCHNI HANDLOWYCH - 1 850 - 3 500 PLN

Naprawa i utrzymanie instalacji elektrycznych, dobre prace budowlane
TSC GROUP S. C. - 2016-02-19 - Kielce (świętokrzyskie)

INŻYNIER INŻYNIERII ŚRODOWISKA -INSTALACJE SANITARNE - od 1 850 PLN

Projektowanie w programie AutoCad
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Kielce (świętokrzyskie)

SPECJALISTA DO SPRAW HANDLU - od 1 900 PLN

Kontakt telefoniczny i bezpośredni z klientami firmy, doradztwo techniczne, realizacja zamówień, kontrola nad ich przebiegiem, wystawianie faktur.
PECEL Części Zamienne do Maszyn Budowlanych Joanna Pecel - 2016-08-01 - Kielce (świętokrzyskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Przedsiębiorstwo Usługowe GARDEN - 2016-01-20 - Kielce (świętokrzyskie)