Praca DOZORCA Kielce PWZ BIS - SP. Z O. O. Kielce

SIEJE DĄBROWA 44, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: w/g stanowiska

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: DOZORCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: dozorca

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: dobra organizacja pracy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, dyspozycyjność.Zakres obowiązków: dozór mienia, obsługa suszarni, prace porządkowe, wykonywanie drobnych napraw.

Nazwa pracodawcy: PWZ BIS - SP. Z O. O. Kielce

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 7.00-15.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: SIEJE DĄBROWA

Numer budynku pracodawcy: 44

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: dozorca

Podobne oferty pracy

RECEPCJONISTA/KA - od 1 850 PLN

Sprawna i życzliwa obsługa gości, przyjmowanie rezerwacji telefonicznych i mailowych, wystawianie faktur, obsługa gości w kawiarni hotelowej.
Hotel Śródmiejski PHP CANEX S.C. w Kielcach - 2016-04-15 - Kielce (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA/KASJER - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
Firma Handlowa SAWEX Sp. z o.o. - 2016-03-23 - Kielce (świętokrzyskie)

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO - od 30 PLN

Filologia angielska, doświadczenie w pracy z dziećmi.
CENTRUM JĘZYKA Angielskiego dla Dzieci Happy Land - 2016-10-04 - Kielce (świętokrzyskie)

LAKIERNIK - od 2 800 PLN

Brak danych. Kontakt tel. 41 325 21 07
Aebi Schmidt Polska Sp z .o.o. - 2016-04-04 - Kielce (świętokrzyskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Kielce (świętokrzyskie)

DOZORCA - od 2 500 PLN

dozór nocny gospodarstwa rolnego praca co drugą noc
ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA"PIONIER" BELĘCIN - 2016-06-21 - Belęcin (wielkopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANYCH DACHPOL - 2015-12-03 - Kielce (świętokrzyskie)

KSIĘGOWY/WA - od 1 000 PLN

Księgowanie faktur kosztowych i zakupowych sporządzanie list płac rozliczeń Urzędem Skarbowym i Zus-em,sporządzanie sprawozdań.
Zakład Handlowo -Usługowy"W i M" - 2016-01-11 - Kielce (świętokrzyskie)

SPECJALISTA DS.KONTROLI JAKOŚCI - od 1 850 PLN

Kontrola jakości wyrobów gotowych, kontrola wejściowa surowców, udział w próbach technicznych oraz prób laboratoryjnych, przygotowanie i kontrola pierwszych wzorców wraz z dokumentacją, rozwiązywanie problemów jakościowych, współpraca ze wszystkimi działami firmy.
FORMASTER S.A. - 2016-03-29 - Kielce (świętokrzyskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 000 PLN

Sprzątanie posesji oraz klatki schodowej. Kontakt tel. 41 368 08 88
Zarządca Nieruchomości Współwłaściciel Hanna Czarkowska ul. Staszica 12a, 25-088 Kielce - 2016-01-11 - Kielce (świętokrzyskie)

INŻYNIER INŻYNIERII ŚRODOWISKA -INSTALACJE SANITARNE - od 1 850 PLN

Projektowanie w programie AutoCad
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Kielce (świętokrzyskie)

DOZORCA - od 600 PLN

sprzątanie posesji oraz piwnic i klatek schodowych
SPONSOR Plus Sp. z o.o. - 2016-01-18 - Ruda Śląska (śląskie)

GRAFIK - ILUSTRATOR - od 1 750 PLN

Opracowywanie ilustracji do podręczników i książek dla dzieci, a także projektów książek, opakowań i materiałów wizerunkowo-promocyjnych.
GRUPA EDUKACYJNA S. A. MAC EDUKACJA - 2015-12-02 - Kielce (świętokrzyskie)

SZTUKATOR - 2 000 - 2 700 PLN

Roboty sztukatorskie, tynki ciągnione, odlewy wraz z montażem.
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Kielce (świętokrzyskie)

DOZORCA - od 1 850 PLN

dbanie o ład i porządek
ZGO NOVA Sp. z o.o. - 2016-04-06 - Jarocin (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
Krzysztof Graczkowski - 2016-07-06 - Kielce (świętokrzyskie)

KUCHARZ/KA - 9 - 10 PLN

w/g potrzeb
BÓ SPÓŁKA CYWILNA - 2016-02-16 - Kielce (świętokrzyskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

P.U. WAKAT KELM S. J. - 2016-01-04 - Kielce (świętokrzyskie)

TELEFONICZNY DORADCA KLIENTA - 10 - 11 PLN

w/g potrzeb
C CIG sp zo.o. - 2016-02-11 - Kielce (świętokrzyskie)

KASJER FAKTURZYSTA - od 1 850 PLN

Kasowa obsługa klienta, fakturowanie.
Firma Handlowo - Usługowa MERKURY - 2016-02-25 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

prowadzenie i administarcja dokumentacji fgirmy, wprowadzanie i aktualizacja danych do systemu, monitorowanie płatności
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Kielce (świętokrzyskie)

dozorowanie obiektu
Lespin Sp. z o.o. - 2016-09-09 - Włoszakowice (wielkopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed