Praca DOSTAWCA POTRAW Świebodzin kontakt przez PUP

Stanowisko: DOSTAWCA POTRAW

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: -dostawca dań przygotowanych w restauracji,-nawiązywanie kontaktów z klientem,-organizacja dostaw,-nauka planowania terminu dostaw,-nauka przygotowania i zabezpieczenia towarów w celu dostarczenia,-organizacja stanowiska pracy,-przygotowywanie auta do pracy (dbanie o warunki dostarczania potraw).

Data publikacji: 2016-01-22

Lokalizacja: Świebodzin (lubuskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Świebodzin, powiat: świebodziński, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
-dostawca dań przygotowanych w restauracji,-nawiązywanie kontaktów z klientem,-organizacja dostaw,-nauka planowania terminu dostaw,-nauka przygotowania i zabezpieczenia towarów w celu dostarczenia,-organizacja stanowiska pracy,-przygotowywanie auta do pracy (dbanie o warunki dostarczania potraw).

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DOSTAWCA POTRAW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świebodzin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świebodziński

Zawód: dostawca potraw

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 8

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat B

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie

Studencka 8, 66-200 Świebodzin, powiat: świebodziński, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: świebodziński

Gmina pracodawcy: Świebodzin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świebodzin

Ulica pracodawcy: Studencka

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dostawca potraw

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - do 2 000 PLN

Wykształcenie: brak wymagań; roczne doświadczenie zawodowe; akt. ks. sanepidowska; zakres obowiązków: obieranie, krojenie, formowanie mięsa itp. umowa zlecenie; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Gliwice (śląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA + ST PO WER (272) D. FIN. PUB. W.FIN. - 997,4 PLN

- zapoznanie sie z przepisami BHP, PPoż,- Zapoznanie sie z organ. wew. UMł,- Zapoznanie sie z zakresem działań realizowanych przez wybraną komórkę organ.,- pomoc w prowadz. bieżących spr. wybranej komórki organ.,- archiwizowanie dokumentacji,- pomoc w obsł. interesantów,- pomoc w wybranej komórce organ.,- pomoc w czynnościach kancelaryjnych ( kopertowanie i adresowanie).
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Łódź (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

przygotowanie posiłków do wydania, dbanie o czystość
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Pszczyna (śląskie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

Szycie odzieży i pomoc przy krojeniu
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Kraków (małopolskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Słupsk (pomorskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - od 2 000 PLN

opieka nad dziećmi
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Kazimierza Wielka (świętokrzyskie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - od 1 850 PLN

rozbiór i klasowanie mięsa
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Lubartów (lubelskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

usługi fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Gorlice (małopolskie)

POMOCNIK DEKARZA - 2 500 - 3 000 PLN

w-g ustaleń
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Olesno (opolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Trzcianka (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Lubsko (lubuskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 600 PLN

wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, masażu leczniczego, obowiązek realizowania świadczeń w ramach rehabilitacji domowej, obserwacja chorego podczas zabiegów i bezposrednio po oraz natychmiastowe powiadamianie lekarza w przypadku powikłań, prowadzenie dokumentacji medycznej i statystyki, uczestniczenie w realizacji planów szkolenia i doskonalenia zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji, przestrzeganie Karty Praw Pacjenta, wykonywanie poleceń przełożonego, innch niż wymienione w zakresie zadań, ale w zgodności z zajmowanym stanowiskiem, planowanie realizacji świadczeń medycznych
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Poznań (wielkopolskie)

DRUKARZ (D) - od 2 000 PLN

obsługa maszyny drukującej (ploter) obróbka ręczna wydrukowanych materiałów, pakowanie i wysyłanie gotowych reklam
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Tarnów (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 750 PLN

obsługa urządzeń biurowych, prowadzenie analiz i statystyk sprzedaży, kontrola stanów magazynowych
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

przyjmowanie, przechowywanie , wydawanie towaru, sortowanie, paczkowanie, prowadzenie dokumentacji magazynowej
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Zbęchy-Pole (wielkopolskie)

KIEROWCA - MECHANIK - od 2 000 PLN

kierowca autobusu i mechanik samochodowy
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DS. MARKETINGU - 2 000 - 3 000 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Poraj (śląskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD / PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - 997,4 PLN

Wprowadzenie do brandu , poznanie naczelnych wartości firmy, zeznajomienie ze składnikami potraw i sposobem przyrządzania , poznanie smaku potraw, poznanie zasad sugestywnej sprzedaży, metod zarządzania zapasami i stanami magazynowymi, przyjmowanie zamówień od gości restauracji, nabycie umiejetności przygotowania,otwarcia , przejęcie, zamknięcia stanowiska pracy, przygotowanie półproduktów do otwarcia restauracji, przygotowanie kanapek , sałatek,kukurydzy,deserów , nauka obsługi frytkownicy, obsługi systemu zarządzania produkcją, nauka obsługi systemu kasowego, przyjmowanie i realizowanie zamówień , obsługa kawiarki, pakowanie produktów,przyjmowanie i rozwiązywanie reklamacji.
kontakt przez PUP - 2017-05-24 - Słupsk (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Białka (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Sienno (mazowieckie)

MANIKIURZYSTKA - od 1 880 PLN

Stylizacja pazokci
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Bytów (pomorskie)

KUCHARZ KUCHNI LIBAŃSKIEJ - od 2 400 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Warszawa (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODOWY. - od 4 300 PLN

Wymiana silników, remonty.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Nawojowa (małopolskie)

FRYZJER - do 460 PLN

Fryzjerstwo. Praca przez 2 godziny dziennie, 10 godzin tygodniowo, około 40 godzin miesięcznie. Miejsce pracy: "Fryzjerek", Magnolia Park.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Wrocław (dolnośląskie)

MONTAŻYSTA - 997,4 PLN

Montażysta - planowanie przestrzenne realizacji podejmowanych projektów, montaż i demontaż stoisk targowych
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Rzeszów (podkarpackie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - do 1 850 PLN

Opieka nad dziećmi w przedszkolu
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Katowice (śląskie)