Praca DORADCA ZAWODOWY Zielona Góra LUBUSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W ZIELONEJ GÓRZE

ZAMENHOFA 1, 65-186 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
1. Zapoznanie się z regulaminami i strukturą Lubuskiej WK OHP.2. Organizowanie warsztatów z zakresu poradnictwa zawodowego i aktywnego poszukiwania pracy.3. Udzielanie informacji o możliwościach szkolenia zawodowego.4. Pomoc w projektowaniu indywidualnych planów działania.

Forma zatrudnienia: Praktyka studencka

Wysokość wynagrodzenia brutto: nieodpłatny

Nazwa stanowiska: DORADCA ZAWODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Zawód: bez zawodu

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: nieodpłatny

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Nazwa pracodawcy:
LUBUSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W ZIELONEJ GÓRZE

Sposób aplikowania: poprzez uczelnię

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Lubuska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Zielonej Górze

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Nie dotyczy. Oferta praktyki studenckiej.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: • inny: POPRZEZ UCZELNIĘ

Typ podmiotu pracodawcy: JAP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: ZAMENHOFA

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: bez zawodu

Typ oferowanej pracy: (praktyka studencka)

Typ oferowanej pracy: Praktyka studencka

Podobne oferty pracy

MECHANIK - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Zielona Góra (lubuskie)

OSOBA SPRZATAJĄCA - ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI - od 2 000 PLN

utzrymanie czystości na obiekcie na obiekcie wielkopowierzchniowym , obsługa maszyny czyszczącej oraz belownicy
ASPEN Sp. z o.o. - 2016-10-12 - Zielona Góra (lubuskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 000 PLN

podstawowymi obowiązkami kierowcy jest kierowanie pojazdem ciężarowym w ruchu międzynarodowym wraz z czynnościami związanymi z wykonywaniem przewozu towarów w transporcie drogowym a w szczególności przygotowanie do przewozu, czynności załadunkowych i rozładunkowych, należytego wykonywania przewozu w imieniu przedsiębiorstwa, rozliczania z dokumentacji i wykonywanych czynności po zakończeniu operacji transportowej
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 925 PLN

sprzątanie terenów zewnętrznych, dbanie o zieleń , koszenie
Inwemer System Sp. z o.o. - 2016-09-13 - Zielona Góra (lubuskie)

LOGISTYK SKLEPU/MAGAZYNIER - od 2 400 PLN

Przyjęcie towaru, kontrola jakościowa i ilościowa towaru, obsługa zamówień klienta
kontakt przez OHP - 2017-01-05 - Zielona Góra (lubuskie)

TECHNIK SERWISANT - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Zielona Góra (lubuskie)

KUŚNIERZ - od 925 PLN

szycie i naprawa galanterii skórzanej, futer sztucznych i naturalnych, obsługa maszyn kuśnierczych i szwalniczych, stebnówki, pikówki, maszyny do podszywania podszewki, dziurkarki, krajarki elektrycznej do skór i materiałów włókienniczych oraz narzędzi: noże kuśnierskie, kleszcze, grzebienie, planimetry, prasowanie, farbowanie skór i futer, prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej, projektowanie odzieży, modelowanie futer, tworzenie form
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Zielona Góra (lubuskie)

PSYCHOLOG - od 750 PLN

porady wg zawodu
Spółdzielnia Inwalidów "Rehabilitacja" - 2015-11-16 - Zielona Góra (lubuskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kasjer - sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Zielona Góra (lubuskie)

KIEROWCA DO 3,5 TONY - 2 800 - 7 000 PLN

prowadzenie pojazdu typu BUS (do 3,5 tony) na terenie krajów UE, obsługa nawigacji, dbanie o powierzony pojazd
BRACIAKTRANS ANDRZEJ KOT - 2016-04-20 - Zielona Góra (lubuskie)

FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

pracownik administracyjny
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK W FIRMIE SPRZĄTAJĄCEJ - od 2 500 PLN

sprzątanie terenów zewnętrznych, koszenie terenów zielonych, zamiatanie, grabienie
Flora Outsorcing Katarzyna Gamrot - 2016-07-21 - Zielona Góra (lubuskie)

OPERATOR ŁADOWARKI TELESKOPOWEJ - od 2 488 PLN

załadunek/rozładunek samochodów ciężarowych; obsługa belownicy
EUROKEY RECYCLING LIMITED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE - 2016-03-18 - Zielona Góra (lubuskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 3 500 PLN

prace związane z murowaniem i tynkowaniem ścian
ZITON PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE WOJCIECH SROKA - 2015-11-24 - Zielona Góra (lubuskie)

KRAWCOWA (BRYGADZISTA/PRACOWNIK STAŻYSTA) - od 1 850 PLN

praca na maszynach krawieckich Yuki i innych, osoby do przyuczenia, z pojęciem o szyciu, praca całoroczna w godz. 7-15 pn.- pt.
Zakład Usługowo-Handlowo-Produkcyjny ALPI - 2016-10-20 - Zielona Góra (lubuskie)

KIEROWCA CE - od 1 956 PLN

transport towarów, rozładunek, załadunek, prawidłowe zabezpieczenie ładunku, obsługa techniczna pojazdu, dbałość o powierzony sprzęt
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Zielona Góra (lubuskie)

OSOBA DO PRZYGOTOWANIA PIZZY I JEJ WYPIEKU - od 11 PLN

przygotowanie pizzywypiekanie pizzyprzygotowanie składników do pizzy
kontakt przez OHP - 2016-03-08 - Zielona Góra (lubuskie)

SPRZĄTACZKA - 1 800 - 2 000 PLN

Sprzątanie obiektu (pokoje, sale, korytarze, węzły sanitarne, obiekty sportowe, ciągi piesze) wymiana pościeli, inne czynności porządkowe - zlecone przez kierownika bazy. PRACA: Kołobrzeg, Wisła, Puck. Pracodawca zapewnia: zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie, zwrot kosztów dojazdów. WYMAGANIA: wykształcenie średnie, książeczka sanitarno-epidemiologiczna, mile widziane doświadczenie.Kontakt z pracodawcą: kadra (at) poltur.eu
"POLTUR POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-19 - Zielona Góra (lubuskie)

GRAFIK - od 2 000 PLN

wykonywanie obróbki plików graficznych zgodnie ze specyfikacją, projektowanie drukowanych i elektronicznych materiałów marketingowych, wsparcie w innych tematach marketingowych
Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. - 2016-10-14 - Zielona Góra (lubuskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Dbanie o czystość na terenie szpitala, koszenie, grabienie, przycinka krzewów
HOSPITAL SERVICE "COMPANY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-08-08 - Zielona Góra (lubuskie)

PERSONEL SPRZĄTAJĄCY - od 9 PLN

bieżące utrzymywanie czystości
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Zielona Góra (lubuskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

wg zawodu
MILA s.c. - 2017-01-24 - Zielona Góra (lubuskie)

KSIĘGOWA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK BIUROWY / SPEDYTOR - od 2 000 PLN

Prace biurowe - spedycyjne, utrzymanie kontaktu z klientem
A&J TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY S.C.ANDRZEJ PIRSCH, JUSTYNA MALINOWISKA - 2015-12-02 - Zielona Góra (lubuskie)

PRAKTYKANT W WYDZIALE KADR I SZKOLENIA - nieodpłatny

- zapoznanie się z regulacjami prawnymi, organizacją i strukturą urzędu, - tworzenie projektów dokumentów kadrowych, - korzystanie z materiałów i opracowań będących w dyspozycji wydziału, - udział w realizacji bieżących zadań wydziału w tym: pomoc przy rozliczaniu czasu pracy, urlopów wypoczynkowych, działalności socjalnej.
URZĄD STATYSTYCZNY W ZIELONEJ GÓRZE - 2016-03-30 - Zielona Góra (lubuskie)

TECHNIK - od 1 400 PLN

przygotowywanie estrady i Sali do prób i koncertów, obecność na próbach i koncertach, przygotowywanie i pomoc w załadunku i wyładunku instrumentów przy wyjazdach, prace konserwatorskie, zaopatrzeniowe, drobne naprawy
FILHARMONIA ZIELONOGÓRSKA IM.TADEUSZA BAIRDA - 2016-11-22 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

telefoniczna obsługa klientów, wprowadzania faktur, wystawianie listów przewozowych, przygotowywanie ofert, nadzór korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej
VANCOOLER Marek Szapiński - 2016-07-25 - Zielona Góra (lubuskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków, zmywanie, sprzątanie (praca: Zielona Góra, Drzonków)
DRZONKÓW CATERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-05-17 - Zielona Góra (lubuskie)