Praca DORADCA KLIENTA Wrocław kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
profesjonalna, zgodna ze standardami obowiązującymi w Banku, jakośc sprzedaży i obsługi klienta, aktywna sprzedaż produktów oferowanych przez Bank, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych, kształtowanie pozytwynego wizerunku Banku

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wrocław

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Wrocław

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 23.02.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane obsługa pakietu MS OFFICE

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Adres pracodawcy:
Osińska 48, 44-240 Żory, powiat: m. Żory, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Cv na maila z padaniem numeru refDK/02/ZOR/2016

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Żory

Gmina pracodawcy: Żory

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żory

Ulica pracodawcy: Osińska

Numer budynku pracodawcy: 48

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta