Praca DORADCA KLIENTA Strzelce Opolskie POŚRDNICTWO FINANSOWE KREDYTY-CHWILÓWKI SP. Z O.O. TYCHY

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: obsługa klienta, sprzedaż produktów finansowych, budowanie i utrzymanie długotrwałuch relacji z klientami, dbanie o wizerunek firmy i placówki; doświadczenie: min.rok w sprzedazy, obsłudze klienta

Data publikacji: 2016-01-29

Lokalizacja: Strzelce Opolskie (opolskie)

Pracodawca: POŚRDNICTWO FINANSOWE KREDYTY-CHWILÓWKI SP. Z O.O. TYCHY

Miejsce pracy:
47-100 Strzelce Opolskie, powiat: strzelecki, woj: opolskie

Zakres obowiązków:
obsługa klienta, sprzedaż produktów finansowych, budowanie i utrzymanie długotrwałuch relacji z klientami, dbanie o wizerunek firmy i placówki; doświadczenie: min.rok w sprzedazy, obsłudze klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Strzelce Opolskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: strzelecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Strzelce Opolskie

Zawód: pracownik instytucji pożyczkowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
umiejętności: sprzedażowe, obsługi urzadzeń biurowych

Nazwa pracodawcy:
POŚRDNICTWO FINANSOWE KREDYTY-CHWILÓWKI SP. Z O.O. TYCHY

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich

Adres pracodawcy:
FABRYCZNA 12, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Tychy

Gmina pracodawcy: Tychy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tychy

Ulica pracodawcy: FABRYCZNA

Numer budynku pracodawcy: 12

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich

Zawód wykonywany przez pracownika: pracownik instytucji pożyczkowej