Praca DORADCA KLIENTA-SPRZEDAWCA Skarżysko-Kamienna "TERG" SPÓŁKA AKCYJNA

Stanowisko: DORADCA KLIENTA-SPRZEDAWCA

Wynagrodzenie: 1 850 - 2 100 PLN

Zakres obowiązków: Doradca klienta/Sprzedawca odpowiedzialny jest za:-kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy-realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie-fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu-dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu-pomoc Klientom w załadunku towaru.

Data publikacji: 2016-02-02

Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

Pracodawca: "TERG" SPÓŁKA AKCYJNA

26-110 Skarżysko-Kamienna, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Doradca klienta/Sprzedawca odpowiedzialny jest za:-kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy-realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie-fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu-dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu-pomoc Klientom w załadunku towaru.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA-SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skarżysko-Kamienna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: skarżyski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Skarżysko-Kamienna

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 100 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Od kandydatów oczekujemy:chęci poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej umiejętności pracy w zespolełatwości w nawiązywaniu kontaktówumiejętność radzenia sobie ze stresemniekaralnościTwoimi dodatkowymi atutami będą:zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM doświadczenia w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze KlientaNaszym pracownikom oferujemy:umowę o pracę w pełnym wymiarze czasustabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku atrakcyjne wynagrodzeniemożliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Nazwa pracodawcy: "TERG" SPÓŁKA AKCYJNA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: inny - Prosimy o składanie swojej aplikacji (CV i listu motywacyjnego) poprzez stronę www.mediaexpert.pl. W zakładce informacje praca u nas (zamieszczona na dole strony internetowej) prosimy o wybranie interesującej Państwa oferty i zaaplikowanie na nią za pomocą przycisku Aplikuj.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: złotowski

Gmina pracodawcy: Złotów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Złotów

Adres strony pracodawcy: www.mediaexpert.pl

Ulica pracodawcy: Za Dworcem

Numer budynku pracodawcy: 1D

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*