Praca Doradca klienta - Sprzedawca Toruń Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca klienta - Sprzedawca

Miejscowość: Toruń

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: m. Toruń

Adres miejsca pracy: ul. Broniewskiego 90 (Centrum Toruń Plaza)

Data dodania ogłoszenia: 2016-10-18

Wymagania dla kandydatów:
Od kandydatów oczekujemy:

chęci poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętności pracy w zespole
łatwości w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralności

Oferowane korzyści:
Naszym pracownikom oferujemy:

umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość skorzystania z pakietów w postaci karty MultiSport
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
Doradca odpowiedzialny jest za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI - 997,4 PLN

obsługa maszyny przewijajacej folię na małe wałki, przycinanie folii, układanie wałków na paletach, obsługa wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2016-05-05 - Radlin (śląskie)

PRACOWNIK MONTAŻOWY - od 1 950 PLN

montaż, pakowanie, kontrola kotłów parowych na linii produkcyjnej,
RUG RIELLO URZĄDZENIA GRZEWCZE S.A. - 2016-02-05 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Doradca klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-16 - Głogów (dolnośląskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-05-06 - Płock (mazowieckie)

Specjalista ds. kontroli jakości procesów magazynowych - -

Media Expert Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało:

Prowadzenie cyklicznych inwentaryzacji
Tworzenie raportów oraz analiza danych z procesów jakościowych
Koordynacja i inicjowanie działań zwiększających poprawę jakościowych
Zapewnienie skuteczności działań korygujących i zapobiegawczych poprzez nadzór procesów magazynowych
Poprawa wewnętrznych procesów związanych z podnoszeniem jakości
Aktywne wspieranie pracy działu Dokumentacji - bieżące wyjaśnianie rozbieżności magazynowych
Weryfikacja zgodności towaru z zamówieniem
Media Expert - 2016-10-03 - Łódź (łódzkie)

MONTER PODZESPOŁÓW ELEKTRYCZNYCH - 1 850 - 2 000 PLN

montażpodzespołów elektrycznych(Pracodawca przeszkoli do pracy na stanowisku)
J.KILIŃSKI TORUŃ Sp. z o.o. - 2016-08-25 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA W ŻŁOBKU (REF. KOSZTÓW WYPOSAŻ. STAN. PRACY) - od 1 850 PLN

opieka nad dziećmi, prowadzenie zajęć, dokumentacji, prace porządkowe w sali
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Media Expert - 2016-03-11 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).
Media Expert - 2016-02-10 - Warka (mazowieckie)

Pomocnik kierowcy - -

Media Expert Pomoc w dystrybucji towarów do sklepów i mieszkań klientów indywidualnych ,
Pomoc w wykonywaniu usług montażu sprzętu RTV/AGD w domu klienta,
Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie,
Przestrzeganie przepisów BHP,
Media Expert - 2016-07-26 - Łódź (łódzkie)

FRYZJER/KA DAMSKO- MĘSKI - od 1 850 PLN

strzyżenie damsko- męskie oraz inne usługi fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Zastępca Kierownika Salonu - -

Media Expert samodzielne organizowanie i kierowanie bieżącą działalnością sklepu
odpowiedzialność za realizacje planów sprzedażowych
odpowiedzialność za wysoki standard obsługi klienta
delegowanie i kontrola zadań
Media Expert - 2016-03-31 - Rzeszów (podkarpackie)

SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY - od 2 500 PLN

obsługa klientów na sali sprzedaży (artykuły biurowe), realizacja celów sprzedażowych
PW REDIS Janicka Kantorski Spółka Jawna - 2016-05-17 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Media Expert - 2016-04-19 - Łuków (lubelskie)

KASJER - od 8,5 PLN

praca, jako kasjer handlowy
kontakt przez OHP - 2016-03-07 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

REF. DO 30RŻ ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

(dla oób do 30rż) naprawy ślusarskie, obróbka mechaniczna elementów maszyn, urządzeń i przyrządów, dobór narzędzi, dbałość o dobry stan techniczny narzędzi pracy i czystość miejsca pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SZWACZKA- KRAWCOWA - od 1 850 PLN

szycie ubrań roboczych, obsługa overloka i stebnówki
FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA IME SZKŁO I ALU; FPHU DRESSTOR ILONA MĄDRZEJEWSKA WRÓBEL - 2016-01-29 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Kierowca kat. B - -

Media Expert Pomoc w dystrybucji towarów do sklepów i mieszkań klientów indywidualnych,
Przestrzeganie przepisów BHP.
Media Expert - 2016-06-29 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK SZKLARNIOWY - 30 - 60 PLN

praca przy produkcji, praca na magazynach
kontakt przez OHP - 2016-04-19 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert prowadzenie sprzedaży, fachowe doradztwo
obsługa procesu serwisowego i systemów ratalnych
przyjmowanie dostaw i układanie towarów
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
inne prace związane ze stanowiskiem
Media Expert - 2016-11-30 - Kańczuga (podkarpackie)

Doradca Klienta - Sprzedawca-Rekreacja - -

Media Expert - 2016-02-12 - Kęty (małopolskie)

Analityk Finansowy - -

Media Expert Udział w tworzeniu budżetu rocznego, prognoz finansowych oraz planów Firmy,
Analiza realizacji powyższych planów oraz analizy i raportowanie odchyleń,
Sporządzanie raportów zarządczych i analiz finansowych, interpretacja danych,
Tworzenie i rozwój narzędzi kontrolingowych i systemu raportowania, w tym QlikView,
Uczestniczenie w procesie bieżącego prognozowania,
Przygotowanie różnorodnych analiz finansowych i prezentacja ich wyników w postaci raportów,
Analiza i raportowanie przychodów oraz kosztów dla poszczególnych kanałów sprzedaży,
Media Expert - 2015-11-16 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert - 2016-08-17 - Gostynin (mazowieckie)

Media Expert - 2016-11-23 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

Media Expert - 2016-10-05 - Żywiec (śląskie)

montaż kotłów (pracodawca zapewnia szkolenie stanowiskowe)
RUG RIELLO URZĄDZENIA GRZEWCZE S.A. - 2016-09-06 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PARKINGOWY - od 1 900 PLN

przyjmowanie i wypuszczanie samochodów, przyjmowanie opłat, dbanie o czystość i porządek na terenie
SADIDA Dariusz Talaga - 2016-05-09 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed