Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Łódź Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Łódź

Województwo: łódzkie

Powiat: m. Łódź

Adres miejsca pracy: ul. Św. Teresy 94 (obok Agata Meble)

Data dodania ogłoszenia: 2016-09-16

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość skorzystania z pakietów w postaci karty MultiSport
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KONTRAKTÓW - od 3 000 PLN

Organizacja i koordynacja wyjazdu oraz pobytu personelu opiekuńczego za granicą, codzienny kontakt z klientem niemieckojęzycznym
Promedica Care Team DE Sp. z o.o. Sp.k. - 2016-08-19 - Łódź (łódzkie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-03-16 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

LISTONOSZ - od 1 850 PLN

Profesjonalna obsługa klientów w zakresie świadczonych usług, doręczanie przesyłek, przekazów pocztowych i telegramów, prowadzenie aktywnej sprzedaży wybranych usług, kształtowanie pozytywnego wizerunku Poczty Polskiej S.A. Mile widziane osoby niepełnosprawne. Pracodawca oferuje pakiet świadczeń socjalnych, możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych i pakietu medycznego na atrakcyjnych warunkach.
Poczta Polska S.A. - 2016-01-05 - Łódź (łódzkie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-02-29 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

PRACOWNIK OBSŁUGI EKSPONATÓW W MUZEUM - od 1 850 PLN

Sprzedaż biletów, rezerwacja biletów, kontrola biletów, kierowanie zwiedzających na sale wystawowe w muzeum, obsługa szatni inne prace
EVRES CLEANING SP. Z O.O. - 2016-10-21 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNI BIUROWY ST(POWER) - 997,4 PLN

wprowadzanie danych na komp. na podstawie dokumentów w księgach klientów biura rachunkowegowysyłanie korespondencji oraz inne prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Łódź (łódzkie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2017-01-18 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

POMOC PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO NA RYNKACH WSCHODNICH - od 1 500 PLN

Pomoc w sprzedaży perfum, dystrybucji kosmetyków, poszukiwaniu nowych rynków zbytu na rynkach wschodnich, tłumaczenie ofert handlowych.
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Łódź (łódzkie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 3 500 PLN

Odbieranie telefonów od klientów w jęz. albańskim rozwiazywanie problemów przesłanych przez klienta w jęz albańskim
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Łódź (łódzkie)

Media Expert - 2016-04-07 - Zawiercie (śląskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert prowadzenie sprzedaży, fachowe doradztwo
obsługa procesu serwisowego i systemów ratalnych
przyjmowanie dostaw i układanie towarów
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
inne prace związane ze stanowiskiem
Media Expert - 2016-04-29 - Lesko (podkarpackie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 12,2 PLN

Proste prace produkcyjne, pakowanie produktu gotowego, kontrola jakości
JOB IMPULSE POLSKA SP. Z O.O. - 2017-02-20 - Łódź (łódzkie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie dań kuchni polskiej od podstaw do wydania gotowej potrawy
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Łódź (łódzkie)

Media Expert - 2016-04-28 - Bolesławiec (dolnośląskie)

KIEROWCA KATEGORII C+E - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
H&B SP. Z O.O. - 2016-06-29 - Łódź (łódzkie)

TECHNIK - od 2 500 PLN

lutowanie lutownica kolbową i hotair, posługiwanie się oscyloskopem, miernikiem i innymi urządzeniami laboratoryjnymi
Fenix Poland S.A - 2017-02-16 - Łódź (łódzkie)

PAKOWACZ - 9,5 - 10,5 PLN

Praca na produkcji, pakowanie maszynek do golenia, praca przy taśmie oraz maszynach. Miejsce pracy: Nowy Józefów 70.Inf. dodatkowe: pracodawca przewiduje dla pracowników ze Zduńskiej Woli, Łasku, Pabianic, Sieradza zorganizowany dojazd.Zgłoszenia kandydatów: osobiste w biurze ul. Żwirki 1c lok.8 Łódź lub telefoniczne.
WORK TEMP SERVICE - 2016-03-31 - Łódź (łódzkie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-16 - Rzeszów (podkarpackie)

PRACOWNIK BIUROWY + ST PO WER - 997,4 PLN

- obsł. urządzeń biurowych,- wydawanie i rejestr kart wyjściowych,- przygot. ofert
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Łódź (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - od 2 500 PLN

obsługa informacyjna Klientów firmowych indywidualnych i hurtowych, wykonywanie wycen, kosztorysów.
ECORSON JAROSŁAW KUBIAK - 2016-04-20 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK TECHNICZNY/KIEROWCA - od 2 000 PLN

prace gospodarcze i techniczne na terenie Centrum Medycznego - kierowca
MED-GASTR - 2017-01-04 - Łódź (łódzkie)

MECHATRONIK - od 20,96 PLN

Diagnostyka, naprawa maszyn konserwacja, okresowe przeglądy, usuwanie usterek awarii. Pracodawca oferuje darmowe obiady
HR GLOBAL GROUP SP. Z O. O. - 2016-09-29 - Łódź (łódzkie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

KONFEKCJA DAMSKA LEKKA Z TKANINY. Umiejętność szycia tkaniny (!) - warunek konieczny. Szycie sukienek, spódnic, spodni, żakietów. Praca cały rok, umiejętność obsługi overlocka i stębnówki, wynagrodzenie do uzgodnienia. Zgłoszenia osobiste Łódź, ul. Marii Wedmanowej 3a. w godz. 8-15.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Transport drogowy towarów
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Łódź (łódzkie)

Media Expert - 2016-11-22 - Zduńska Wola (łódzkie)

PRACOWNIK SOCJALNY - od 1 850 PLN

Bezpośredni kontakt z pracownikami z Ukrainy (pozyskiwanie
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Łódź (łódzkie)

POMOC KUCHNI - od 1 800 PLN

Prace pomocnicze, obieranie warzyw, prace porządkowe, wydawanie posiłków. Istnieje możliwość przyuczenia. Zgłoszenia telefoniczne do pracodawcy.
ALEKS Sp. z o.o. - 2015-12-14 - Łódź (łódzkie)

KOORDYNATOR PROCESU ZATRUDNIANIA OBCOKRAJOWCÓW - od 2 500 PLN

Obsługa dokumentów, bieżąca koordynacja spraw projektu.Koordynowanie pracowników ukraińskojęzycznych, pomoc biurowa.
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Łódź (łódzkie)

Specjalista ds. Administracji Magazynu - -

Media Expert Przydzielanie zadań dla magazynierów
Dbanie o prawidłowość list przewozowych
Tworzenie raportów na zlecenie przełożonego
Media Expert - 2017-02-28 - Łódź (łódzkie)

TELEMARKETER - od 1 850 PLN

- identyfikowanie potencjalnych klientów (ukierunkowanie na rynek wschodni)- promowanie usług firmy; - sporządzanie raportów; - prowadzenie strony internetowej.
Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Twój StartUp - 2016-08-23 - Łódź (łódzkie)