Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Łódź Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Łódź

Województwo: łódzkie

Powiat: m. Łódź

Adres miejsca pracy: ul. Św. Teresy 94 (obok Agata Meble)

Data dodania ogłoszenia: 2016-09-16

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość skorzystania z pakietów w postaci karty MultiSport
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-06-01 - Starogard Gdański (pomorskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 12,4 PLN

Skanowanie i segregowanie przesyłek kurierskich w magazynie. Praca w godz 18-4
OMEGA SERVICE SP Z O.O. - 2015-12-09 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK OBSŁUGI EKSPONATÓW W MUZEUM - od 1 850 PLN

Sprzedaż biletów, rezerwacja biletów, kontrola biletów, kierowanie zwiedzających na sale wystawowe w muzeum, obsługa szatni inne prace
EVRES CLEANING SP. Z O.O. - 2016-10-21 - Łódź (łódzkie)

REFERENT (OS. NIEPEŁNOSPRAWNE) - od 1 900 PLN

Fakturowanie, przyjmowanie zamówień, rozliczanie sklepów.
Z PIECA RODEM SP. Z OO. - 2016-06-16 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK DO PRZUCZENIA - od 1 850 PLN

Praca polega na: wprowadzaniu danych do systemu opartego na rozwiązaniach klasy GIS (danych graficznych sieci oraz atrybutów poszczególnych obiektów na podstawie dokumentacji technicznej udostępnionej przez gestora sieci); weryfikacji wprowadzanych danych. Wymagamy podstawowej znajomości infrastruktury sieciowej - wiedza dotycząca sieci energetycznej oraz umiejętność czytania dokumentacji (w tym rysunku technicznego elektrycznego) będzie dodatkowym atutem. Oferujemy:- pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole- możliwość zdobycia szerokiej wiedzy o budowie oraz funkcjonowaniu systemów elektroenergetycznych- bezpłatne szkolenia- wynagrodzenie uzależnione od wyników
CADEXPERT Sp z o.o. - 2016-10-05 - Łódź (łódzkie)

BRYGADZISTA W DZIALE LOGISTYKI - 3 000 - 3 600 PLN

Branża motoryzacyjna. Organizacja pracy zespołu, zarządzanie magazynem produkcyjnym, raportowanie. Praca na trzy zmiany, w systemie czterobrygadowym (5.45-13.45, 13.45-21.45, 21.45-5.45). Miejsce pracy Łódź-Widzew. Zgłoszenia kandydatów : telefoniczne lub osobiste - w siedzibie - ul. Tomaszowska 7.
JOB IMPULSE POLSKA SP. Z O.O. - 2015-12-08 - Łódź (łódzkie)

PORTIER - od 4,75 PLN

Praca zmianowa w godzinach nocnych, obsługa szatni, doraźne prace porządkowe. Stawka godzinowa: 4,75 zł. Zgłoszenia telefoniczne lub osobiste.
ATOS SP. Z O.O. - 2015-12-02 - Łódź (łódzkie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-30 - Grójec (mazowieckie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie dań kuchni polskiej od podstaw do wydania gotowej potrawy
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Łódź (łódzkie)

Media Expert - 2016-01-18 - Słupsk (pomorskie)

Doradca klienta - -

Media Expert - 2016-11-16 - Kęty (małopolskie)

BRUKARZ - 2 500 - 3 000 PLN

Samodzielna brygada brukarska, wymagana umiejętność pracy według projektu. (Wytyczanie spadków zgodnie z projektem)
JAMAD Budownictwo Adam Klimczak - 2016-03-18 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - od 2 000 PLN

Kompletowanie zamówień wg zamówień, wymagana znajomość gosp magazynowej
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA TAXI - od 1 750 PLN

kierowanie taxi z uprawnieniami lub osoby chcące wyrobić uprawnienia, możliwość pracy w preferowanych godzinach
GO TAXI ROBERT MATCZAK MICHAŁ KOCIEMSKI S.C. - 2015-12-02 - Łódź (łódzkie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-08-29 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

SERWISANT URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH - od 2 500 PLN

- Serwisowanie, naprawianie i diagnozowanie urządzeń chłodniczych- Podłączanie instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych- Prace pomocnicze przy innych robotach serwisowych
Agencja Handlowa Hany Sławomir Hanczak - 2015-12-01 - Łódź (łódzkie)

REFERENT + ST FP (II U.S. GÓRNA) SAM. REF. OBSŁ. BEZPOŚRED. - 997,4 PLN

- zapozanie się z bieżącą obsł. podatnika,- wprowadzanie danych do systemu komp,- przygot. projektów decyzji wymiarowych,- księgowanie na kartach kontowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Łódź (łódzkie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert - 2015-12-09 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe na terenach wewnetrznych i zewnetrznych, odśnieżanie i obsługa terenów zielonych. Praca w godz 03:00-11:00 i 06:00-14:00.
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Łódź (łódzkie)

Media Expert - 2015-11-25 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace na terenie Łodzi oraz województwa łódzkiego w charakterze pracownika budowlanego. Zgłoszenia telefoniczne do pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Łódź (łódzkie)

TELEMARKETER/KA - od 1 850 PLN

Aktywna obsługa połączeń wychodzących i przychodzących, wysyłanie ofert, przeprowadzanie ankiet, telefoniczna sprzedaż usług i umawianie spotkań
EVRES CLEANING SP. Z O.O. - 2016-10-03 - Łódź (łódzkie)

Media Expert - 2016-11-16 - Ostrołęka (mazowieckie)

ASYSTENT SEKRETARIATU-POMOC PRZY PRACACH BIUROWYCH + ST FP - 997,4 PLN

-- spr. realizacja obowiązku szkolnego,- prowadz. kancelarii szkolnej,- obsł. kserokopiarki oraz komputera.
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Łódź (łódzkie)

PIEKARZ - od 2 270 PLN

Wypiekanie pieczywa i produktów piekarniczych, kontrola produktów piekarniczych w piecu, obsługa maszyn i urządzeń piekarniczych
Tesco Polska Sp. Z.O.O - 2016-07-22 - Łódź (łódzkie)

SZWACZKA-KALETNIK - od 1 850 PLN

szycie toreb, plecaków z tkanin kaletniczych
NiEPRZEMAKALNI Waldemar Kieresiński - 2016-08-04 - Łódź (łódzkie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Szycie konfekcji damskiej z dzianiny. Umiejętność obsługi maszyn: overlock, stebnówka, dwuigłówka- wymagana umiejętność obsługi dwóch maszyn. Zgłoszenia osobiste do pracodawcy (ze świadectwami pracy).
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Łódź (łódzkie)

Media Expert - 2016-09-05 - Oława (dolnośląskie)

MONTER SZYB ZESPOLONYCH-TIOKOLARZ - 1 850 - 2 600 PLN

praca fizycznna przy obsłudze automatu tiokolarskiego
Plastbud s.c. - 2016-09-29 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż wędlin i mięsa, praca na dwie zmiany również w soboty. Zgłoszenia telefoniczne lub osobiste do pracodawcy. Zgłoszenia osobiste lub telefoniczne do pracodawcy.
PUNKT PHUP Z. Kwiatkowski - 2016-06-08 - Łódź (łódzkie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed