Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Łódź Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Łódź

Województwo: łódzkie

Powiat: m. Łódź

Adres miejsca pracy: ul. Św. Teresy 94 (obok Agata Meble)

Data dodania ogłoszenia: 2016-09-16

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość skorzystania z pakietów w postaci karty MultiSport
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

PORTIER - od 4,75 PLN

Praca zmianowa w godzinach nocnych, obsługa szatni, doraźne prace porządkowe. Stawka godzinowa: 4,75 zł. Zgłoszenia telefoniczne lub osobiste.
ATOS SP. Z O.O. - 2015-12-02 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK I STOPNIA - od 1 850 PLN

Prowadzenie postępowań administracyjnych, przygotowywanie decyzji i pism, wykonywane prac związanych z korespondencją, przyjmowanie wniosków, obsługa świadczeniobiorców, obsługa dokumentacji świadczeniobiorców, prace kancelaryjno-sekretaryjne
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Łódź (łódzkie)

TELEMARKETER (OS.NIEPEŁNOSPRAWNE) - od 2 000 PLN

Aktywna obsługa połączeń tel, wysyłanie ofert, przeprowadzanie ankiet tel, sprzedaż usług i umawianie spotkań
EVRES CLEANING SP. Z O.O. - 2017-03-03 - Łódź (łódzkie)

KOSIARZ-PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Koszanie trawy, inne prace porządkowe. Praca w ramach umowy zlecenia na okres 3 miesięcy, później umowa o pracę na czas określony.
FIODOR KOWALSKA ALICJA USŁUGI KOMUNALNE - 2016-06-10 - Łódź (łódzkie)

NAUCZYCIEL ETYKI - od 100 PLN

Praca w szkole podstawowej. Wysokosć etatu 1/18.Wymagane wykształcenie wyższe magisterskie oraz doświadczenie w pracy w szkole. Zgłoszenia kandydatów - e-mail.
ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY NR 1 - 2016-08-31 - Łódź (łódzkie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-09-05 - Oława (dolnośląskie)

SAMODZIELNY KSIĘGOWY - od 2 000 PLN

wprowadzanie danych z dokumentów źródłowych do programów księgowych, wyliczanie zobowiązań podatkowych. Informowanie klientów o wynikach finansowych firmy. inne prace biurowe
eSaldo Biuro Rachunkowe Elzbieta Gilewska - 2017-02-21 - Łódź (łódzkie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2017-02-09 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

MONTAŻYSTA - od 2 700 PLN

montowanie części oraz podzespołów maszyn drogowych
HYDROG Zakład Budowy Maszyn Eksport-Import Krzysztof Cichocki - 2017-04-04 - Łódź (łódzkie)

fachową obsługę Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-12-12 - Pruszków (mazowieckie)

KIEROWCA KATEGORII C+E - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
H&B SP. Z O.O. - 2016-06-29 - Łódź (łódzkie)

KUCHARZ - od 2 200 PLN

PRZYGOTOWANIE POSIŁKÓW DLA WYCHOWANKÓW, UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W POMIESZCZENIACH KUCHNI, DBANIE O POWIERZONY SPRZĘT W KUCHNI.
CENTRUM ADMINISTRACYJNE NR 3 - 2016-08-23 - Łódź (łódzkie)

ASYSTENTKA-HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA - od 2 000 PLN

przygotowanie stanowiska pracy lekarza; przygotowanie pacjenta, dezynfekcja i sterylizacja narzędzi i sprzętu, obsługa administracyjna
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Łódź (łódzkie)

Media Expert - 2016-06-01 - Starogard Gdański (pomorskie)

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ - od 2 125 PLN

Obsługa maszyn; dokładanie surowca do maszyny; dbałość o zachowanie standardów jakościowych zgodnych ze specyfikacją produkcji.
kontakt przez PUP - 2016-12-23 - Łódź (łódzkie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) - -

Media Expert Pracując u nas będziesz zajmował się sprzedażą takich rzeczy jak np. rowery, skutery, quady. Odpowiedzialny będziesz za kompleksową obsługę Klienta i pracę według najwyższych standardów
Media Expert - 2016-06-06 - Biłgoraj (lubelskie)

PRACOWNIK SOCJALNY - od 1 850 PLN

Bezpośredni kontakt z pracownikami z Ukrainy (pozyskiwanie
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Łódź (łódzkie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-10-07 - Krapkowice (opolskie)

KONSERWATOR - od 2 600 PLN

nadzór nad urządzeniami elektrycznymi i ciepłowniczymi na pływalni, naprawa usterek tech sprzętu znajdującego się na pływalni
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 184 - 2016-09-22 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

Ewidencja, pakowanie odzieży
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Łódź (łódzkie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert - 2016-05-16 - Krotoszyn (wielkopolskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Szycie odzieży stębnówką i dwuigłówką
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Łódź (łódzkie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2016-08-30 - Białystok (podlaskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY W MAGAZYNIE - od 13 PLN

Prace pomocnicze w magazynie z odzieżą - kompletowanie zamówień, pakowanie odzieży do wysyłki, załadunek i rozładunek.
kontakt przez OHP - 2017-01-04 - Łódź (łódzkie)

Media Expert - 2017-01-30 - Koło (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-12-06 - Oleśnica (dolnośląskie)

Kierowca kat. B C - -

Media Expert Dystrybucja towarów do sklepów
Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym
Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie
Przestrzeganie przepisów BHP
Prace magazynowe
Media Expert - 2017-01-31 - Krzęcin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK DO DZIAŁU MONTAŻU - od 12 PLN

Branża produkcji ciężkiej, obsługa maszyn produkcyjnych, montaż podzespołów do urządzeń elektrycznych. Miejsce pracy Łódź lub Aleksandrów Łódzki
GI GROUP SP. Z O.O. - 2016-01-22 - Łódź (łódzkie)

BARMAN - od 2 000 PLN

Przyjmowanie zamówień, sporządzanie i serwowanie napojów bezalkoholowych i alkoholowych, praca wykonywana w godzinach wieczornych i nocnych oraz w weekendy
kontakt przez PUP - 2017-04-20 - Łódź (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

Bezpośredni kontakt z klientami, kontrahentami z Indii. Negocjowanie warunków sprzedaży szczególnie w języku hindii
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Łódź (łódzkie)