Praca DORADCA KLIENTA Przeworsk ARBITER S.A.

Miejsce pracy:
-, 37-200 Przeworsk, powiat: przeworski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Obsługa klienta, spąrządzanie i kompletowanie dokumentacji, spotkania osobiste z klientem.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Wynagrodzenie 1750 zł brutto

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Przeworsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: przeworski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Przeworsk

Zawód: doradca klienta

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT. B*

Nazwa pracodawcy: ARBITER S.A.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Jagiellońska 10, 37-200 Przeworsk, powiat: przeworski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: przeworski

Gmina pracodawcy: Przeworsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Przeworsk

Ulica pracodawcy: Jagiellońska

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Podobne oferty pracy

DORADCA KLIENTA - do 1 850 PLN

OBSŁUGA KLIENTA SALONU, PRZYJMOWANIE TOWARU
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - 2 500 - 5 000 PLN

fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu, kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy, sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
"TERG" Sp. z o.o. (mediaexpert) - 2016-11-29 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

X
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Przeworsk (podkarpackie)

KIEROWCA KAT. B - od 1 850 PLN

Rozwożenie pieczywa, załadunek towaru
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne Mieczysław Słoma - 2016-06-02 - Rozbórz (podkarpackie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

Klepanie i wymiana elementów
AUTO SERWIS Płocica Beata - 2016-08-18 - Zalesie (podkarpackie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

według harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Kraków (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

sprzedaż produktów bankowych, aktywne poszukiwanie klientów
All Finance Sp. z o.o. - 2016-04-19 - Rumia (pomorskie)

obsługa telefoniczna klientów, sprzedaż usług i produktów bankowych, tworzenie ofert
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Rumia (pomorskie)

sprzedaż produktów finansowo-ubezpieczeniowych w zakresie ubezpieczeń OC, AC, majątkowych itd.; obsługa i pozyskiwanie klientów
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

DORADCA KLIENTA - od 2 200 PLN

Zgodny ze stanowiskiem
AS MEAT Sp. z o.o. - 2016-06-30 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

TARTACZNIK/PILARZ - od 1 850 PLN

Praca na stanowisku tartacznik-pilarz
Firma Wielobranżowa AREN Ryszard Nicowski - 2016-09-01 - Majdan Sieniawski (podkarpackie)

obsługa klienta zgodnie ze standardami grupy PZU, budowanie portfela klientów, aktywna sprzedaż produktów ubezpieczeniowych grupy PZU
Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Dorota Baraniuk - 2016-01-22 - Sosnowiec (śląskie)

ARCHIWISTA - 997,4 PLN

X
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Przeworsk (podkarpackie)

DORADCA KLIENTA - 1 500 - 2 000 PLN

DORADCA KLIENTA-OBSŁUGA KLIENTA,KOMPUTERA,URZĄDZEŃ BIUROWYCH
PROFI CREDIT POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-11-24 - Dębica (podkarpackie)

DORADCA KLIENTA - od 1 800 PLN

sprzedaż produktów bankowych i ubezpieczeniowych, uczestnictwo w akcjach promocyjnych i marketingowych
Adamczuk Serwis Finansowy - 2015-11-27 - Siedlce (mazowieckie)

obsługa klienta w placówce bankowej, pozyskiwanie klientów, telemarketing
kontakt przez PUP - 2014-03-18 - Poznań (wielkopolskie)

ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Skierniewice (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

OBSŁUGA KLIENTA BANKOWEGO.KONTAKT TELEFONICZNY Z KLIENTEM.WPROWADZANIE DANYCH DO SYSTEMU BANKOWEGO.
KATARZYNA KLIMCZUK - 2016-01-27 - Puck (pomorskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Szycie pościeli (stebnówka, overlock).Wymagane wykształcenie zawodowe, umiejętność szycia. Mile widziane doświadczenie. Kontakt z pracodawcą: 604 525 664
"Maran" Mariusz Dębicki - 2016-03-08 - Zarzecze (podkarpackie)

DORADCA KLIENTA - od 12 PLN

telefoniczne utrzymanie i pozyskiwanie klientów
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Kraków (małopolskie)

aktywna sprzedaż produktów kredytowych jak też ubezpieczeniowych, pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami. Okres zatrudnienia od 01.12.2015 r. do 29.02.2016 r z możliwością przedłużenia.
MULTI SFERA SP Z O.O. - 2015-11-12 - Ciechanów (mazowieckie)

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie średnie; obsługa komputera, komunikatywnośc, wysoka kultura osobista; Zakres obowiązków: obsługa klienta, przyg. dokumentacji, obsługa programów bankowych; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Pyskowice (Placówka Banku BZW BK)
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Pyskowice (śląskie)

obsługa kasowa ,udzielanie kredytów
MOTO PARTNER - 2016-09-12 - Chorzele (mazowieckie)

Pozyskiwanie klientów, realizacja planów sprzedaży, doradztwo w sprawie zakupów.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Rawicz (wielkopolskie)

obsługa klienta, sprzedaz produktów finansowych, budowanie długotrwałych relacji z klientem, prace biurowe
POŚRDNICTWO FINANSOWE KREDYTY-CHWILÓWKI SP. Z O.O. TYCHY - 2016-08-09 - Strzelce Opolskie (opolskie)

fachowe doradztwo klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu, kompleksowa obsługa klienta według standardów firmy, sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
TERG S.A. mediaexpert - 2016-11-21 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 100 PLN

Sprzedaż produktów finansowych.
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Łańcut (podkarpackie)

Obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed